Reply to Thread
Page 8 of 12 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 71 to 80 of 114

Thread: Oprava úkolů (omezení lvl) - nové chyby

  1. #71

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by MOD_Leonell View Post
    pro splnění čekajícího úkolu musíš splnit denní !
    je to normální jev


    Ok, díky za radu!

  2. #72

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Úkol Dlouhé luky pořád nejede, ani po updatu, který jej měl opravit. Nový úkol vyžaduje lvl 25 a výrobce dlouhých luků v domovské oblasti. Mám 39 lvl a výrobce dlouhých luků na 2.lvlu, ale úkol mám uzamčený.

  3. #73

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám stejný problém. Co stím?

  4. #74
    princ_Krason
    Guest

    Milice

    Mám problém s úkolem Milice. Jsem level 40,ostrov dávno dobitý a tak nevím jak ho mám splnit resp. proč není splněný.Co teda s tím?

  5. #75
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Krenios View Post
    Úkol Dlouhé luky pořád nejede, ani po updatu, který jej měl opravit. Nový úkol vyžaduje lvl 25 a výrobce dlouhých luků v domovské oblasti. Mám 39 lvl a výrobce dlouhých luků na 2.lvlu, ale úkol mám uzamčený.
    Quote Originally Posted by PavelCB View Post
    Mám stejný problém. Co stím?
    Ano, již se ví a je posláno dál ...

    Quote Originally Posted by princ_Krason View Post
    Mám problém s úkolem Milice. Jsem level 40,ostrov dávno dobitý a tak nevím jak ho mám splnit resp. proč není splněný.Co teda s tím?
    To už tu bylo popsáno a je to také předané vývojářům ...

  6. #76
    princ_Krason
    Guest
    OK díky za reakci

  7. #77

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    řešením by byl voucher, který přidá na hlavní ostrov na náhodné neobsazené místo tábor banditů s cca 5ti mrchožrouty (aby si člověk nemohl zdarma nahrabávat zkušenost), ale aby bylo možné při útoku na něj prohrát (1R nebo 1C), pokud potřebujete zotavit, nebo naopak vyhrát, pokud potřebujete vyhrát s určitým počtem jednotek.

  8. #78

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    dělá se něco s tím taktikem a milicí, nebo to smažte, ať to už zmizí a neotravuje!!!

  9. #79

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    opravte taktik a milici, klidně za drahokami... vyděláte

    úkol Generál poražen nefunguje, koupil jsem kvůli tomu lékárničku a úkol stejně nedokončen

    p.s.: forum jsem četl, ale je mi to na dvě věci, když to po půlroce stejně opravené není

  10. #80
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Picard View Post
    opravte taktik a milici, klidně za drahokami... vyděláte

    úkol Generál poražen nefunguje, koupil jsem kvůli tomu lékárničku a úkol stejně nedokončen

    p.s.: forum jsem četl, ale je mi to na dvě věci, když to po půlroce stejně opravené není
    Pokud si dobře pamatuju, tak léčení muselo být na domácím ostrově a pokud ti nejde splnit taktik a milice, tak ho máš asi čistej.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.