Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: poražení tábora

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví

    poražení tábora

    mám dotaz v sektoru 6 jsem zautočila na poslední tábor banditu s 1 chuckem vše jsem tam vyplátila žádný nepřítel v táboře nezůstal, ale můj generál se vrátil zpět poražen a tábor zůstal stát, když se podívám na tábor žádná vojenská jednotka v něm není ale nové území jsem nezískala, ani restart nepomohl co mám udělat. prosím o radu

  2. #2
    SipkovejRuza
    Guest
    pošli printscreen na podporu ... s náhledem na tábor, a na přehrávanou bitvu

    nebo počkej do rána na update

    ale ty printscreeny si udělej ) ... jako raritu

  3. #3
    Julus
    Guest
    Tohle se stava. pokud vim, kdyz zemre jak tvuj general, tak posledni jednotka v tabore. Poslat tam dalsi utok by melo stacit.

    foto z ENG serveru


    Vyjadreni:
    "Even though the enemy sides lost all its forces, you also lost all you forces and your general lost.
    It's not a bug. You need to win before you can claim the camp.
    Just send the general back again with 1 recruit.

    A draw is not a win"

    Zdroj: http://forum.thesettlersonline.com/t...still-standing
    Last edited by Julus; 27.02.13 at 12:20.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Možný to asi je, musí to být velká náhoda, aby v jednom kole zemřely všechny jednotky na obou stranách. Pro výhru nestačí pouze zabít vojáky, ale musí i zůstat někdo, kdo zničí tábor.

    viz. http://forum.thesettlers-online.cz/t...ull=1#post1627

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.