Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Problém s drahokamy

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Exclamation Problém s drahokamy

    ja som poslal 2x SMS na 7604 a stale mi nenabehli drahokamy. :'(

  2. #2
    SipkovejRuza
    Guest
    a napsal jsi podpoře ???
    tady to nikdo nevyřeší ... nejsi ani v sekci chyby ve hře

  3. #3

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    dobijeni modrych kamenu

    Zdravim vsechny tankoval jsem si pres visa 11 000 modrych kamenu za 1000 kc z meho uctu ale v ten sami den na stejny ucet byli strzeny dve platby a to 1050 a 1800 kc chci to s nekym resit to je prece okradani

  4. #4

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    29
    Monde
    Kouzelnictví
    By som napísal rovno na podporu, tuto to nemá cenu riešiť...

  5. #5
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by romanchmelar View Post
    Zdravim vsechny tankoval jsem si pres visa 11 000 modrych kamenu za 1000 kc z meho uctu ale v ten sami den na stejny ucet byli strzeny dve platby a to 1050 a 1800 kc chci to s nekym resit to je prece okradani
    z hlavní stránky otevři formulář podpoy a napiš to tam ... zde to nikdo nebude řešit.
    Musíš oficiální cestou !! dostaneš ticket a na ten se to vyřeší

    připrav si informace ... data, ...

  6. #6
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by romanchmelar View Post
    Zdravim vsechny tankoval jsem si pres visa 11 000 modrych kamenu za 1000 kc z meho uctu ale v ten sami den na stejny ucet byli strzeny dve platby a to 1050 a 1800 kc chci to s nekym resit to je prece okradani
    S tímto problémem se musíte obrátit na podporu. Vyplňte formulář - uveďte všechny potřebné informace. Oni jediní vám můžou pomoct.

  7. #7

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, ja se na podporu obratil v trochu jinem problemu a 10x mi odpovedeli na neco jineho nebo jinak. Neslo by nejak zajistit, aby se mym pripadem zabyval nekdo jiny nez BB_Dori? Dal jsem platbu prevodem pri nakupu diamantu a nikde mi to nedalo cislo uctu kam zaplatit. Jen jakou poznamku mam napsat, aby platbu poznali. Na podpore porad chteji jen vypis z meho uctu, aby mohli reklamovat chybnou platbu a nechteji si nechat vysvetlit, ze zadna platba nebyla, protoze mi odmitaji sdelit to cislo uctu kam zaplatit. Ani na webu jsem zadne cislo urctu nenasel. Mozna jsem jediny, kdo si tento zpusob zvolil, ale cekal bych, ze se k tomu cislu uctu nejak dostanu a nic. Nechcete penize? 10x mi nepomoct je uz opravdu hodne ...

  8. #8

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám problém s platbou přez paysafecard. Píše to: Z důvodu technické chyby nemohla být platba provedena: • Zadaný PIN kód není pro platbu u tohoto obchodníka přípustný. Zkontroluj prosím, u kterého obchodníka možno je tento PIN kód použít.
    Ještě jsem se s tím nesetkal a to platím všude možně dost často... xD. Je to momentální chybka v platebním systému, nebo se tu takhle platit nedá i přez to, že v nabídce tato metoda je. Mám u Paysafe registraci s kreditem, takže můžu platit heslem k účtu a nebo ručním vypsáním kodu, ale obojí se stejným výsledkem. Prosím o radu... )

  9. #9

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem to vyřešil a jsem pako, protože stačilo přehodit jen country na Czech.

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Koupi diamantů

    Ahojte, tak nějak jsem si koupila diamanty za 99 Kč přes esemesku, když byl trojnásobek diamantů, esemes za odečtení mi přišla, ale kde jsou diamanty to nevím teda, protože zprávu jsem nedostala a na účet se mi to nepřipsalo, co teď? Děkuju za odpověď...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.