Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Sticky password

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví

    Exclamation Sticky password

    Používám prohlížeč Google Chrome, ve kterém mám nainstalovaný modul Sticky Password auto fill engine. Jedná se o modul k programu Sticky Password, který automaticky vyplňuje hesla na webových stránkách, stará se o automatické přihlašování, vyplňování registračních formulářů apod. Při každém spuštění počítače je nutné program odemknout zadáním osobního hesla. Jakmile však program odemknu, začnou se mi settleři neskutečně sekat. Využití procesoru je v pořádku, možná jen ve správci procesů vidím Shockwave flash player využívat něco málo přes 400MB paměti. Dříve jsem používal Mozillu Firefox a neměl jsem s tím jedinný problém, ovšem od té doby uběhlo i několik verzí jak programu Sticky Password, tak Settlerů, takže nelze posoudit, jestli je problém jen v prohlížeči Google Chrome. Ohledně toho sekání - Mlýny se mi točí tak, že vidím cca každou sekundu vrtule na jiných místech, pohnout mapou je téměř nereálné, obecně cokoliv udělat je téměř nemožné, proto jsem začal omezovat odemknutí programu a hra jede bez nejmenších potíží, avšak to není řešení, protože potřebuji program plně využívat. Bylo by na tento problém nějaké možné řešení ? (Tedy kromě instalace třeba dalších webových prohlížečů, což opravdu nechci.)

  2. #2
    SipkovejRuza
    Guest
    poptej se i autorů toho doplňku
    asi to nebude úplně správně napsané

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Mohu to zkusit, nicméně jedná se o profesionální program, žádná aplikace napsaná na koleně. Navíc v žádných jiných případech jsem neměl sebemenší problém.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.