Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Výkon při určitých úkonech

  1. #1
    Vicodine's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví

    Výkon při určitých úkonech

    Mám pár problémů týkající se následujících úkonů:
    1. plnění fronty v zásobárně - od určitého okamžiku (dejme tomu 5+ položek ve frontě) mi to začne příííšerně hryzat, skoro nejde scrollovat v seznamu a než se pohne slidebar pro počet jednotek to je porod.
    2. To samé ve frontě v kasárna. Pár jednotek OK ale pak musim chvilku čekat než se vůbec pohne slidebar pro počet jednotek, scroll taky prakticky přestává fungovat...
    3. Vzhledem k velikosti ostrova je pro mě už skoro nemožný používat sám u sebe bonusy na budovy. Jakmile začnu bonusovat tak to skoro přestane odpovídat. Použití jednoho bonusu pak trvá od 30 vteřin do minuty, podle toho kolikátej v pořadí to je.

    A nemluvím o "latenci" ale o nárokách na HW.

    HW: MacBook Pro 13" Early 2011, 2,3GHz Core i5 (2 core, 4 threads), 4GB RAM, OS X 10.8.2, Safari 6.0.2, Flash Player 11.6.602.167

    Jinak na stolním PC s 4,3GHz CPU už to jede líp, ale i tak to malinko poškubává...

  2. #2
    SipkovejRuza
    Guest
    je to o lagování serveru ... ty zadáš požadavek na PC ... po netu se to předá a server ho musí vyřídit a vrátit ti změnu (přiád položku do seznamu, rozsvítí budou, ...)
    hra je ve flashi ... to je sám žrout paměti (stáhni si např. od Sysinternals prohlížeč procesů)
    záleží i jaký máš prohlížeč, doplňky, ...

    a je rozdíl kdy to hraješ .... špička (hodně přihlášených hráčů) a klidnější období

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.