Closed Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: úkol Rekruti nestačí

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    úkol Rekruti nestačí

    Ahoj mám otázku plním úkol rekruti nestačí který obsahuje šest menších úkolů. Pět z nich je dosáhnout efektivity 0/12 hod u uhlí, železo,železnou rudu, borové dřevo a hlavně u ocele. Jenže ten šestý úkol je zároveň dosáhnout efektivity výroby ocelových zbraní 120/12 hod. Vím jak toho všeho dosáhnu, ale pokud splním podmínku pro ocel tak nesplním podmínku pro zbraně. Chci se zeptat když nechám 12 hodin pracovat výrobny ocelových zbraní tak aby jsem splnila tu podmínku na těch 120 / 12 hod zůstane už mi tento úkol označen zeleně - splněno abych pak mohla výrobny vypnout a tím splnit tu druhou podmínku 0/12 hod pro ocel. Děkuju

  2. #2
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Ne musí to být současně. Nejjednoduší je na všechno naházet rybí talíře. Pokud někde něco chybí, tak vylepšit budovu.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Jenže současně to právě nejde. V tom případě je špatně zadanej ten úkol a je nesplnitelnej

  4. #4
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale jde, prostě nemáš dostatečnou produkci. Když zapneš výrobu ocelových mečů, tak se ti spotřebuje ocel. V podstatě ten úkol po tobě chce, abys když pustíš všechno, abys nebyla nikde v mínusu a současně vyrobila určité množství mečů. Tvůj problém jednoduše vyřešíš když vylepšíš tavírnu oceli na úroveň 2, a výrobnu ocelových zbraní na úroveň. Pak ale musíš mít i dost železa a uhlí. Uhlí se dá trošku dorovnat když vypneš výrobu mědi na chvíli a nahážeš rybí talíře. Stejně tak na dřevorubce borového.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    vysvětlím: mám dvě výrobny ocelových zbraní na jedné mám dán bonus 3x výroba po dobu 12 hod a na druhém mám 2x výroba po dobu 6 hod. Samotné ocele mám víc než 1000 ks takže tady nemám problém s produkcí. Úkol zní 120 ks/ 12hod já s pomocí bonusů plním 140 ks / 12hod . Při této produkci mám úkol zelený s " fajfkou" tedy splněno, ale abych splnila ten další úkol který je dosáhněte efektivity výroby 0/12 hod pro ocel tak musím vypnout všechny výrobny které spotřebovávají ocel tedy i výrobnu ocelových zbraní a když to udělám tak mi zase zšedne ten úkol se zbraněma, ale zezelená mi tento. Takže jsem ve slepé uličce

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    to že to píše: dosáhněte efektivity výroby 0/12 hod pro ocel - je bug, naopak vyrobu nevypinej, ale buffni

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    To je nejméně 0/12 ... prostě nesmíš být v mínusu

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Moc a moc všem děkuji ..... jsem si poposedla a konečně jsem vás pochopila. Takže jsem úkol zdárně dokončila. Krásný večer všem :-)

  9. #9
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    taky jsem tápala dlouho, ale ten úkol se mi taky povedl

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.