Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Chatový server není k dispozici

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví

    Chatový server není k dispozici

    Dobrý den, několikrát denně se mi stává, že se objeví hláška "chatový server není k dispozici" a vidím jen novinky, ale nevidím cechovní chat, global, nápovědu, šepot. Pak to zas naskočí a tak se to střídá. Někdy to trvá i celé dopoledne. Používám FF pod WIN.

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,
    chat je velmi citlivý na kvalitu připojení. Pokud používáte pomalejší wi-fi, tak se může stávat, že se odpojí.

    BB_kahsi

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    dobry vecer mam podobny problem pri startu hry oznami "prihlasovani k chatovemu serveru se nezdarilo" a trva to uz dva dny linku mam 10/10 zkousel jsem ff a chrome a nejde ani v jednom poradite prosim?

  4. #4
    svebo's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Czechia
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    dobrý večer, mám stejný problém, výše uvedený. z ničeho nic mi nefunguje chat cechu, šeptání, global, nápověda.. pouze novinky. dále nevidím připojení ostatních přátel či lidí z cechu. jsem jediný on-line. dále mi nelze posílat zprávy ve hře. až do dnešního dne šlo vše bez problémů a používám stále stejné připojení, přes router jsem připojen na wi-fi síť. uvedený problém trvá již od cca 17:00. co s tím? jen doplním, že běžně jsem připojen přes prohlížeč maxthon. bohužel ani po vymazání historie včetně hesel se problém nepodařilo odstranit. podobně na chrome, firefoxu ani na exploreru...

  5. #5
    svebo's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Czechia
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    dobrý večer... bohužel ani ve wi-fi problém není.. tento problém přetrává i po přihlášení na úplně jiném pc v jiné obci....

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.