Reply to Thread
Page 2 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 90

Thread: Návod jak dobýt ostrov

  1. #11

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Použij blokaci druhým generálem.

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Zajímalo by mě kolik lidí se řídí 1. plánkem co zde je, protože mě osobně přijde v některých částech zbytečně moc ztrátový.
    Přesněji jde o 8 sektor.
    Dle návodu by se tam měli poslat i na 2. útoky po 200 rekrutech.(8.2 b a 8.3 b)
    Pokaždé se přijde o cca. 70rekrutů.
    Výhodnější je tam poslat kavaleristy(kolem 100ks-stejně bude potřeba na bosse).
    Ta zbylou army dorazí zcela bezeztrát. (většinou tam zbylo kolem 70-80 tuláků)

    A rovněž 2. útok na bose.
    1. útokem zlikvidujeme tuláky, takže v 2. útoku nám zbyde bos a 50 výtržníků.
    Na ty mi přijde výhodnější poslat 140rekrutů a 60milice. Přijde se o cca. 111 -140 rekrutů a 0-15milice.
    (zase výhodnější než o 50milice a 17kavaleristů)

  3. #13
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Severeno View Post
    Zajímalo by mě kolik lidí se řídí 1. plánkem co zde je, protože mě osobně přijde v některých částech zbytečně moc ztrátový.
    Normalni tabory urcite ne. Tam je to spravne a rozhodne se na 8-2/b ani 8-3/b nevyplati posilat kone, v zadnym pripade.

    Boss je jina story, ale tam ohromne zalezi jakou si muzes dovolit kompozici armady a jak dopadly hody v prvnim kole.

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak osobně jsem to takto udělal u 8-2b kde zbyde jen pár desítek tuláků.
    A tam je to co jsem psal výhodnější.

    Při 1. útoku jsou psy zabiti čili je možné použít kavalerii.
    Kdyby přežili což se u mě nestalo tak je nevýhodné ji použít.
    Last edited by Severeno; 15.12.12 at 17:07.

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    taky bych dodal jedno doporučení
    8-5b pokud máte již nějaké lepší lukostřelce (lukostřelce s dlouhým lukem) tak je pošlete místo klasických lukostřelců (ale pořád mějte těch doporučených 70 celkem) sníží to ztráty a o dost já měl jen asi 30 lukostřelců s dlouhým lukem a zbylo mi ještě 17 milicí o rekruty jsme samozřejmě přišel všechny, ale přežilo i všech 20 kavaleristů...

    jinak tímhle návodem se řídím už delší dobu a vyhovuje mi to, možná se dalo v sektoru 8 něco ušetřit, ale v sektorech 6 a 9 to moc nepůjde...

    TIP: koukal jsem na tábor v sektoru 9 ten kolem kterého procházíte do sektoru 6 a je tam 200 tuláků tak protože je to poslední sektor a budou tam asi i pěkné odměny tak bych zkusil v budoucnu tak 160 kavaletie + 40 vojáků, ztráty by měly být celkem minimální (můžete risknout i 200 kavalerie ale pochybuju že by jste měli takové štěstí aby jste sundali všechny střelce prvním útokem)

  6. #16
    DAFF
    Guest
    jak mám dobít nebo zabrat 4 sektor?

  7. #17

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Daff > postavit v tom sektoru sklad - viz napoveda...

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    No mam dotaz na 8-5a) je nutne pouzit ty kavaleristy? nebo jde tam dat jine pomery? Mate s tim nekdo zkusenosti?

  9. #19

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Sanroh View Post
    No mam dotaz na 8-5a) je nutne pouzit ty kavaleristy? nebo jde tam dat jine pomery? Mate s tim nekdo zkusenosti?
    Zkoušel jsem to simulovat a uvedený poměr rekrutů a kavalérií je nejlepší. Je ovšem možnost jít přímo na bosse, ale jsou potřeba vojáci (soldier)/milice/rekruti a podle mě to na suroviny vychází hůře než koně.

  10. #20

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví

    Dá se ještě stále jít podle tohoto plánu? V S9 chci podle plánu co je na začátku jít na ten 9-4
    http://img593.imageshack.us/img593/7088/homeisland.jpg
    Ale když na něj najedu, tak se mi očervení i ten tábor nad tím. To ale když zničím ten dole, tak půjde hned nad ten nad ním a zhebne tam, ne? Jak nejlée dobít tenhle sektor?

    Díky

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.