Reply to Thread
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 41 to 50 of 90

Thread: Návod jak dobýt ostrov

  1. #41
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Útočit ve dvou nebo více vlnách znamená zaútočit jedním generálem a až dobojuje zaútočit dalším generálem (popřípadě počkat až se vám ten první za 4 hodiny zotaví nemáte-li jich více). Btw není pravdou, že striktně musíte nejprve poslat slabší jednotky a pak silnější, je třeba to nějak dobře rozvrhnout a dobře naplánovat, aby jste měli co nejmenší ztráty, viz různé návody nebo můžete sami zkoušet v simulátoru jak by bylo nejlepší rozložit jednotky.

  2. #42
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by yeercha View Post
    moc se toho nedržte- hlavně při dobývání sektoru 9 -zbytečné ztráty- pokud máte milici,koně a žoldáky ušetříte spousty peonů
    chceš říct, že neztratíš jednotky, když zaútočíš s koněm nebo vojákem místo rekrut?
    rekrut : voják není 1:1 na suroviny/cenu a sílu

    nebo to blíž vysvětli
    vždy máš volbu s čím jít do boje a co ztratit

  3. #43

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj
    Chtěl bych se zeptat, co se stane když vyšlu generála na blokování tábora a hlavního generála na hlavní tábor, který ale najednou nedobyju. Jde mi konkrétně o sektor 6. Chtěl bych utočit zespodu z místa G6 a jde mi o to zda můžu třikrát po sobě zablokovat ten tábor co mi stojí v cestě k velitelskému táboru 6-6 a u něj jestli mohu už pokračovat podle taktiky uplně na začátku vlákna.
    dík moc za radu a odpověd

  4. #44
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by sssoldousss View Post
    Ahoj
    Chtěl bych se zeptat, co se stane když vyšlu generála na blokování tábora a hlavního generála na hlavní tábor, který ale najednou nedobyju. Jde mi konkrétně o sektor 6. Chtěl bych utočit zespodu z místa G6 a jde mi o to zda můžu třikrát po sobě zablokovat ten tábor co mi stojí v cestě k velitelskému táboru 6-6 a u něj jestli mohu už pokračovat podle taktiky uplně na začátku vlákna.
    dík moc za radu a odpověd
    blokovat můžeš kolikrát chceš ...

  5. #45
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Jatifa2012 View Post
    Jaká je nejlepší strategie na 8-5?
    zde na fóru máš návody ... přesné a plně dostačující

  6. #46

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ako dobit sektor 8 ,ostal mi iba boss.aby som nemal velke straty.

  7. #47

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, u 9-14b (divoká mařena) jsem změnila poměr útočících, abych mohla dokončit úkol milice, který se mi teď znovu otevřel, tzn. 50 milice, 115 dlouhých luků a 35 vojáků a ztráty mi vyšli daleko lépe než v tabulce odkazované v úvodu. Jenom 50 milice a 34 vojáků, přežil 1 voják a všichni lukostřelci. Může být i tím, že v jsem útočila už pouze na Mařenu.

  8. #48

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by aveola View Post
    Ahoj, u 9-14b (divoká mařena) jsem změnila poměr útočících, abych mohla dokončit úkol milice, který se mi teď znovu otevřel, tzn. 50 milice, 115 dlouhých luků a 35 vojáků a ztráty mi vyšli daleko lépe než v tabulce odkazované v úvodu. Jenom 50 milice a 34 vojáků, přežil 1 voják a všichni lukostřelci. Může být i tím, že v jsem útočila už pouze na Mařenu.
    Také se ale mohlo stát, že by ti všichni umřeli, nebo ztráty by mohly být mnohem větší. V těch oficiálních návodech se většinou počítá se 100% šancí na výhru. Upravovat se ty počty dají různě, ale pak se vystavuješ i risku, že se to vymstí a ztráta bude ještě větší

  9. #49

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Také jsem s většími ztrátami počítala, že by padli všichni nebylo moc pravděpodobné, ale kdybych to neudělala už jsem nikdy neměla možnost dokončit úkol milice. (Znovu se mi otevřel po poslední aktualizaci a úkol zněl použít na dobytí 1 základny 50 milicionářů a tohle byla ta poslední, která mi zbývala) A když už to dopadlo takhle dobře, tak jsem myslela, že by to ostatní mohlo zajímat.

  10. #50

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Na sektor 6 se dá zaútočit i z G4 a dopadne to stejně jak při G5, protože ty tři tábory ten útok nezadrží.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.