Reply to Thread
Page 6 of 9 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 51 to 60 of 90

Thread: Návod jak dobýt ostrov

  1. #51

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim,
    moze mi niekto dat popis ako zautocit na tu marenu, myslim ze to je 9-14. Poslal som teraz na nu 600 jednotiek a vsetky mi padli, nechapem. Kedze ten odkaz ako dobyt ostrov momentalne nefunguje. Vdaka

  2. #52
    SipkovejRuza
    Guest
    ... máš to tam (první post - odkaz) napsané polopaticky.
    Poslat dva útoky ...

  3. #53

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    ak mas na mysli ten link, tak ten nefunguje a neotvori mi ho...

  4. #54

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    okej, nechaj tak...nakoniec som to vyhrabal niekde z end. servera..

  5. #55

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj. Chtěl bych dobít sektor 6 ,tedy s Chuckem s co nejmenší ztrátou. Má tu někdo nějaká čísla jednotek nebo všichni hráli podle toho obrázku?http://img593.imageshack.us/img593/7088/homeisland.jpg

  6. #56

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Sektor 6 jsem dobyl tak, že jsem si postavil oba generály někam kde je nápis G6 na tom obrázku http://img593.imageshack.us/img593/7088/homeisland.jpg. Čili do sektoru 3 vpravo od hor úplně k hranici.

    Pak jsem zlikvidoval tábor pod nápisem G7 (ten úplně vpravo v sektoru 6) a pak blokováním tábora 6-5 jde jít přímo na Chucka. Vím že jsem na něj poslal 2 vlny, ale počty jednotek už si nepamatuju.

  7. #57

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Sektor 6 s Chuckem jde dobít v pohodě pomocí dvou vln. V prvním útoku vyšlete podle návodu 122 kavalerie a pak v táboře zbyde jen Chuck a výtržníci. Ti jdou převálcovat jedním útokem pomocí milice/vojáci/longbowman, já použil poměr 75/68/57. Vyhrál jsem ve 4 kolech se ztrátami 75/59/0, což mi přijde přijatelnější než ztráty podle návodu.
    Last edited by Patrof; 11.04.13 at 19:52.

  8. #58

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak to si dobrej blazen ztracet na tomhle tolik vojaku a milic. Rekruti se pouzivaj protoze jsou nejlevnejsi. Jak rychle obnovis vojaky a milice oproti rekrutum?

  9. #59

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte, nějak jsem nepochopil postup dobití 9-10 až 9-14 ... je potřeba blokování? Jaké je pořadí útoků? Píše mi to, že pokaždé bude generál dostižen ...

  10. #60
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by plechi View Post
    Ahojte, nějak jsem nepochopil postup dobití 9-10 až 9-14 ... je potřeba blokování? Jaké je pořadí útoků? Píše mi to, že pokaždé bude generál dostižen ...
    A stojíš na správném místě s generálem?
    Opravdu to jde ...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.