Reply to Thread
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast
Results 71 to 80 of 90

Thread: Návod jak dobýt ostrov

  1. #71

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Zezhora; stačí zničit jen tábor s lebkou a pak velitele.
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

  2. #72
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Pralinka3 View Post
    Jak nejlíp zaútočit na 6-6? Prosím o radu, díky.. jestli je lepší ze shora nebo zespoda? :-)
    Hned jako první post je tu mapka jak útočit a co nechat - včetně jednotek a ztrát
    jdi podle toho nebo se na to vykašli a útoč jen podle sebe

  3. #73

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Jaké jednotky zabijí poslední tábor s Divokou mařenou a 199 psy ?

  4. #74

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    1. vlna - obětovat 199 kavalerie
    2. vlna - buď pojedeš podle mapky na začátku (35M, 50V, 115LDL; ztráty max.35M, 50V, 60LDL), nebo nejvýhodnější útok podle simulátoru (21R, 62V, 117 LDL; ztrčáty max. 21R 61V) můžeš si vybrat, co ti přijde míň náročný na suroviny a čas.
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

  5. #75

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    A co z toho posledního táboru vypadne ?? Určitě 10 povolení...

  6. #76

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj. Dobívám zbytek ostrova sektor 9 a mám už veterána. Je někde nápověda jaké jednotky a kolik použít?

  7. #77
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Silnice View Post
    Ahoj. Dobívám zbytek ostrova sektor 9 a mám už veterána. Je někde nápověda jaké jednotky a kolik použít?
    použij simulátor

  8. #78

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ach jo přesně to jsem očekával.Simulátor používám ale je to zdlouhavý-mám starý notebuk co to sotva rozběhá.Chtěl jsem jenom vědět jestli to už s veteránem někdo hrál a jak Zatím jsem zjistil že nejlepší je to podle http://img593.imageshack.us/img593/7088/homeisland.jpg

  9. #79

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Tento simulátor zvládne jakékoliv PC: http://settlersonlinesimulator.com/d...fsimulator/en/ simulace probíhá přímo na serveru.
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

  10. #80

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj.Jo přesně tento simulátor používám. Mě šlo spíš o to jestli to už někdo jel s veteránem a jak.Jenom jsem si chtěl ušetřit čas

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.