Reply to Thread
Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 90

Thread: Návod jak dobýt ostrov

  1. #21

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Půjde na ten spodní tábor a po boji se vrátí.

    Očervení se sice i ten horní, ale to jen protože máš kurzor myši v jeho zóně. Jakmile vstoupíš do červený zóny prvního táboru tak ostatní už jsou ignorovaný. Jinak dokud nezačne boj, tak můžeš generála zavolat zpátky do základny.
    Last edited by Lucas; 25.12.12 at 22:49.

  2. #22

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lucius View Post

    Dá se ještě stále jít podle tohoto plánu? V S9 chci podle plánu co je na začátku jít na ten 9-4
    http://img593.imageshack.us/img593/7088/homeisland.jpg
    Ale když na něj najedu, tak se mi očervení i ten tábor nad tím. To ale když zničím ten dole, tak půjde hned nad ten nad ním a zhebne tam, ne? Jak nejlée dobít tenhle sektor?

    Díky
    nebude utocit na horny, zautoci na spodny a vrati sa domov(keby utocis na horny, tak ano najskor sa zastavi na spodnom lebo je po ceste...)

  3. #23

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim....

    potreboval bych poradit....

    Jedna se me o tabor 6-5, viz. http://img593.imageshack.us/img593/7088/homeisland.jpg

    Poslal jsem spolecne 2 generaly, dohromady 400rekrutu a bez uspechu. Dost mozna delam neco spatne a proto potrebuji prosim pomoc.

    Vyslu 1 generala s 200rekrutama na tabor a okamzite poslu 2 generala taky s 200rekrutama.
    Kdyz se podivam na report bytvy, tak 2 general zacina utocit do uzdraveneho bossa.


    Prosim o radu.

    Dekuji.

  4. #24

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, boss se vzdy uzdravi. Jedine, co se neuzdravi jsou jednotky.

  5. #25

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ptam se uplne na neco jineho....

  6. #26

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    V táboře 6-5 žádný boss není, ten je v táboře 6-6. Složení potřebné armády je uvedeno vlevo v tabulce ve Tvém odkazu. Tudíž není co řešit. Stačí se tím řídit.

  7. #27

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    prijde mi ze na bosse v 6 sektoru(6-6 v navodu) je lepsi jit zespodu z pozice "G6", je tam jeden tabor, ale ten vyseka 200 rekrutu se ztratou cca 100-120 a v navodu musi tabor 6-5 vysekat 266rekrutu... takze 6-5 preskocit a pak jit souteskou ve skale rovnou na 6-6

  8. #28

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    přesně jak píše Burlak. Jenom ještě dodám, že když tě odchytí jinej tábor, tak ho vysekej a až se ti generál bude vracet na tábor na kterej jsi chtěl útočil, tak ho odvolej.

  9. #29

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Burlak View Post
    prijde mi ze na bosse v 6 sektoru(6-6 v navodu) je lepsi jit zespodu z pozice "G6", je tam jeden tabor, ale ten vyseka 200 rekrutu se ztratou cca 100-120 a v navodu musi tabor 6-5 vysekat 266rekrutu... takze 6-5 preskocit a pak jit souteskou ve skale rovnou na 6-6
    Zdravim,
    jak tedy na bosse v 6-6 ? přesně dle návodu ? (3 utoky?)
    zkusil jsem to nejdříve lučištníkama a rekrutama a přišel jsem o všech 200 jednotek a v 6-6 jelikož se prvně útočí na bosse tak jsem ho nezabil.
    Následně jsem zkusil útok se 100 vojáky 50 milicí a lučištníky a ani takto jsem bosse nesundal....

    takže podle návodu je to OK ?
    dík za odpověď

  10. #30

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Mar3ek View Post
    Zdravim,
    jak tedy na bosse v 6-6 ? přesně dle návodu ? (3 utoky?)
    zkusil jsem to nejdříve lučištníkama a rekrutama a přišel jsem o všech 200 jednotek a v 6-6 jelikož se prvně útočí na bosse tak jsem ho nezabil.
    Následně jsem zkusil útok se 100 vojáky 50 milicí a lučištníky a ani takto jsem bosse nesundal....

    takže podle návodu je to OK ?
    dík za odpověď
    Já teda nevím jak u vás, ale mně nejde na 6-6 zaútočit přímo, protože ho blokuje ten tábor, který by byl zničen útokem shora. Postupoval jsem dle této rady a útočím zespodu a při pokusu o blokaci tábora 6-5 vznikl chaos . Jinak ano, nutné jsou 3 vlny. Buď podle návodu, nebo si přepočítejte na Kampf/Combat/Bojovém simulátoru vojsko na své jednotky tak, aby první vlna kavaleristů pozabíjela jednotky výjma Ch a V. Při druhé zemřel Chuck a pokud možno nějací Výtržníci. Třetí vlna dorazí výtržníky.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.