Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Settlers Beta

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Settlers Beta

    Zdravím,
    rád bych měl dotaz ke hře. Hra jako takové je dobrá a jako fanoušek původních Settlers od BlueBytes musím říct, že je důstojný následovník.
    Hru hraji cca týden, jak jsem zjistil beta začala 20.11.2012 takže bugy jsou pochopitelné.
    Rád bych věděl kdy se cca plánuje ostrý start. Dále jestli bude plánován WIPE u všech účtů jak je na konci testování zvykem, nechápu totiž, že v BETA verzi nabízíte drahokamy za skutečné peníze... to mi přijde absolutně nesmyslné, pokud bude vše resetováno.
    Spousta věcí se mění a některé itemy jsou po čase rušeny uplně jako např. http://forum.thesettlers-online.cz/t...=1864#post1864
    Chápu to správně, že pokud si geologa nepořídím, nebudu mít šanci ho získat oproti ostatním hráčům, kteří ho již mají? Nebudu tak znevýhodněn ?
    Atd.. vše tedy souvisí se spuštěním ostré hry, potažmo utrácením peněz za drahokamy což mi přijde v betě jako nesmysl.

    Díky za odpověď.
    Last edited by Theurgist; 11.02.13 at 20:01.

  2. #2
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Theurgist View Post
    Zdravím,
    rád bych měl dotaz ke hře. Hra jako takové je dobrá a jako fanoušek původních Settlers od BlueBytes musím říct, že je důstojný následovník.
    Hru hraji cca týden, jak jsem zjistil beta začala 20.11.2012 takže bugy jsou pochopitelné.
    Rád bych věděl kdy se cca plánuje ostrý start. Dále jestli bude plánován WIPE u všech účtů jak je na konci testování zvykem, nechápu totiž, že v BETA verzi nabízíte drahokamy za skutečné peníze... to mi přijde absolutně nesmyslné, pokud bude vše resetováno.
    Spousta věcí se mění a některé itemy jsou po čase rušeny uplně jako např. http://forum.thesettlers-online.cz/t...=1864#post1864
    Chápu to správně, že pokud si geologa nepořídím, nebudu mít šanci ho získat oproti ostatním hráčům, kteří ho již mají? Nebudu tak znevýhodněn ?
    Atd.. vše tedy souvisí se spuštěním ostré hry, potažmo utrácením peněz za drahokamy což mi přijde v betě jako nesmysl.

    Díky za odpověď.
    1) Žádný "wipe" se neplánuje. Toto je už hratelná beta a jakmile se bude přecházet na "ostrou" verzi bude vše zachováno => o peníze/drahokamy nepříjdete.
    2) Znevýhodněn nejste. Mistrovského geologa si jde pořídit za drahokamy. A mistrovský geolog se zřejmě vrátí do cechovního obchodu.

  3. #3
    Astarnim
    Guest
    Dovolím si k tomu podoktnout to, že geologa lze získat i za obyčejné mince, které tutoriál poskytne a geologa je tak možné mít již od začátku hry.

  4. #4
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Astarnim View Post
    Dovolím si k tomu podoktnout to, že geologa lze získat i za obyčejné mince, které tutoriál poskytne a geologa je tak možné mít již od začátku hry.
    Mistrovský geolog nelze získat za mince. Je to geolog, který má zkrácený čas hledání o 50%.

  5. #5
    Astarnim
    Guest
    Mistrovského geologa ne. Myslel jsem obyčejného geologa. Omlouvám se za špatné vyjádření v minulém příspěvku.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.