Reply to Thread
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 91 to 98 of 98

Thread: Nevím si rady s úkolem

  1. #91

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    No, já chtěl na to hledání v první chvíli také nadávat, ale upřímně řečeno, za ten úkol není žádná odměna - tudíž je to jen identifikátor, kolik toho na ostrově ještě je, zvlášť aby někdo nehledal zbytečně, když už má vše nalezeno. Pokud ale člověk něco nemůže najít 5 minut, tak se na to prostě vykašle a je vyřešeno, ne?

  2. #92

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Máš pravdu Dalnar, až jsem si přečetla, co píšeš, začala jsem projíždět budovy. Po dvou hodinách mi šipka našla posledního strašáka nalepeného na zadní stranu starostova domu. Kliknout na něho sice šlo, ale uvažuji, jestli to stálo za to, obětovat tolik času.
    Last edited by Cara; 03.10.13 at 09:53. Reason: text

  3. #93

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    dneska se ukázal nový úkol ohledně zdolání golema. Srdce mám vytvořené, ale golem nikde. Jak jste na tom ostatní?

  4. #94
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, může se stát, že ho porazil kamarád.

  5. #95

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    A neměl by se v tu chvíli úkol buďto označit jako splněný, nebo zmizet jako nesplnitelný? Taky jsem se večer přihlásila, úkol tam visí a golem nikde. Tak nevím, mám to smazat, nemám to smazat...?

  6. #96

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem na tom stejně. Golem nikde a úkol je aktivní jako nesplněný....

    Takže jsem doplatil na to, že jsem se nepřihlásil dopoledne?

  7. #97

    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    pls pomozte mi s ukolem vyberte lesníka borového dřeva z detailního stomového zobrazení borového dřeva

  8. #98
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by patriklebron View Post
    pls pomozte mi s ukolem vyberte lesníka borového dřeva z detailního stomového zobrazení borového dřeva
    Nevím, teď který úkol to je, ovšem možnosti jsou dvě:
    1) Klikni na lesníka a dole v pravo podrobnosti.
    2) Přehled ekonomiky - klikni na borové dřevo vlevo - klikni vpravo na borové dřevo. Zde je odkaz, jak by to mělo vypadat:
    http://prntscr.com/4z0d7z

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.