Reply to Thread
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast
Results 81 to 90 of 98

Thread: Nevím si rady s úkolem

  1. #81

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    no tak je skoro 11 a mě rozhodně žádné nové předměty na ostrově nepřistály takže stav stále stejný , může tu někdo napsat po jako době se to teda aktualizuje ? protože tohle je vrcholná kravina BB, aby člověk xkrát za hodinu prolízal celý ostrov kvůli jedné blbosti, takže na tohle fakt kašlu to se zase někdo vyznamenal měl by dostat metál za totální demenci

  2. #82
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    No určitě to nebude náhodně po pár hodinách, to by asi ten server neunesl. Tuším, že jsem někde četl co 8h se obnovují na ostrově.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  3. #83
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Když je úkol aktivní, tak tam jsou všechny naráz, hned od začátku.

  4. #84
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak to potěš. Obzvláště když spawnují za budovami, případně za dekoracemi a nejde na ně ani pořádně kliknout, natož je najít.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  5. #85

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    tak za 5 hodin ho nenajít když za 5-10 minut jsem našla 8 a mapu prolezla křížem krážem kdejakej rožek lidi se ke mě dívali a nenašli tak nevím, v každém případě na to kašlu nemíním přijít o oči při takové kravině, je tu tolik návrhů na všechno možné a oni vymyslí něco takového no....asi bude pomalu načase s tou hrou skončit, protože jeden lepší výmysl než druhý

  6. #86

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Dalnar no pokud je to někde pod dekoracema tak to už vůbec to mám jako všechno zbourat ? ooo nechci být sprostá

  7. #87
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    No spíš je problém když je koncentrace dekorací. Ony navíc nesedí a hýbou se podle zoomu. Takže pokud někdo jako já má koncetraci zídek a záhonků, tak je v podstatě ztracen. Naštěstí sem náhodou našel 11té bylinky za stromy když sem doplňoval maso. Jinak bych zatvrdl na 10/11.

    BB asi vážně chce aby nikdo neměl na mapě ani strom a hlavně žádné dekorace. Proč mít pěkný ostrov že ?
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  8. #88

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    já mám ostrov vykácený už dávno, dekorace pouze jeden souvislý shluk kytek, potom hrady věže takové ty vozíky a lavičky a podobné kraviny tam nemám takže relativně by neměl být takový problém to najít, ale jak sem psala oklikala sem každej pidimilimetr a nic :-)
    Last edited by Casiopea; 03.10.13 at 04:47.

  9. #89

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    To by mě zajímalo kdo vymyslel zrovna tohle,místo zpestření hry to pouze znechutí - to mám všechno zbourat abych našel nějaké bylinky a potom nakoupit drahokamy abych to zas dostavěl? Děkuji za vylepšení hry,aspoň kdyby se to dalo vypnout

  10. #90

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    1.Ahoj,Já sem úroveň 13 a mám za úkol postavit 2 farmy a jedno pšeničné pole ale v Obchodě se mi Farma ani pšeničné pole Neodemkli.

    2.Mám za úkol v hospodě si pořídit Generála ale klikám na to ale generál se nekoupil.

    poradíte? Děkuji

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.