Reply to Thread
Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 98

Thread: Nevím si rady s úkolem

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj nevim jak udelat ukol obchod jako alternativa

  2. #12
    Graywolff's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Prostějov
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám dojem, že tam máš něco koupit, takže je asi potřeba navštívit trh a splnit požadavek. Ale jestli si dobře vzpomínám, tak musíš nakupovat, nikoliv prodávat a získat tak daný produkt jako protihodnotu, to tuším nefunguje.

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, mám problém postavit jak kasárna tak aj sídlo. a to všechny suroviny mám a aj lvl 15, s tím že mě zbývá 40 stavebních licencí ze 75. a pořád mě to tam píše že potřebuji úroveň 15.

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Goodicek
    jsem asi také tupec jelikož mám ten samý problém jako katasury též tomu nerozumím a s tvé odpovědi nejsem moudrý může tedy poradit někdo ochotnější? moc děkuji

  5. #15
    Kubrtus's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Georgie:
    Najedeš myší na spodní lištu(kde je ta zlatá hvězda)-pak myš přesun konkrétně na to kuličkové počítadlo. Vyskočí ti černý popisek toho počítadla-Přehled ekonomiky. Klikneš na počítadlo. Na levé straně budeš mít 4 rolovací záložky. Otevřeš konkrétně SUROVINY. Vyroluje se ti nabídka surovin,které můžeš vlastnit. A hned první-ta jedna kláda,to je borové dřevo. Tak na to klikneš a objeví se ti tvoje produkce. Zelená=vyrábíš jí víc,než spotřebováváš, Červená=spotřeba kulatiny je větší jak produkce. Budou tam dva obrázky: kulatina a Borovice-ten stromeček. Tak rozklikni ten stromeček a na levé straně v tabulce je produkce,tu rozklikni a máš před sebou tvoje lesníky.... Tím by měl být úkol splněn. Zkus se tím trochu proklikat

    V budoucnu pak po tobě budou chtít,aby produkce byla větší jak 0/12hod. Tzn. nebýt v červeném. řešením je lvl up danných dřevorubců,nebo na ně použít talíř ryb,sendvič,nebo koš-tím zvýšíš 2x jejich produkci. U upgradu budov zvyšuješ jak produkci,tak i náklady! na to pozor. Při použití boostů-talíře apod. zvýšíš jen produkci.Ale je to časově omezené.....

    A protože se budeš určitě ptát i na zkratky(klávesové zkratky ve hře)-ted už jen heslovitě...
    Pod tvým Avatarem je ozubené kolečko,rozkliknout-záložka ARCHIV,rozrolovat ROZHRANÍ,klikneš na domeček(8 z hora)-hotovka
    Už nevím jak jednodušeji to popsat....snad jsem alespon trochu pomohl
    Last edited by Kubrtus; 10.12.12 at 04:35.

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Jedu dle návodu,a nic nefunguje.Mám dostatek diamantů,ale kupec nechce nic prodat.Starostu chci dostat na vyšší úroveň,ale nejde to.

  7. #17

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím . Opravdu si nevím rady . Možná to tady asi už někde bude napsané ale nenašla jsem to . Mám patrně problém díky té Beta verzi . Nechtějí se mě dokončit dva úkoly ač jsem je udělala . Tak v tabulce u jednoho nelze převzít odměna a druhý se furt jeví jako kdybych ho vůbec neudělala a to mi znemožnuje postup takže vysím na levelu a nemužu dál . V úvodu se píše o nějakých aktualizacích ale ty také rovněž nemužu najít . Byl by někdo od té dobroty a nedal sem nějaký link na přímé stažení . Předem děkuji za odpověď . S pozdravem Elisn
    Last edited by Elisn; 21.12.12 at 14:18.

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj chtěl bych vědět jestli tu někde nejsou obrázky budov s vysvětlivkami co umí abych věděl taky jak vypadají na různých urovních kolik je jejich produkce a do kolikate urovně je možno stavět . A to jak premiové budovi tak obyčejné

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    prosím o radu kde koupím další ZÁKLADNU mám úkol přesuň svou základnu a nevím jak na to ...... poradí mi někdo ???? děkuji.

  10. #20

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    jdi do hospody kup si novýho generála a umístiho tak bych to aspon udělal já nic tím nezkazíš

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.