Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Chyba - online zobrazení přátel

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví

    Chyba - online zobrazení přátel

    Zdravím, tak už se nějakou dobu nevidíme "přátelé" online a to od včerejšího dne. Taky máte tuto chybu?

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    mám problém... čo je pod hviezdičkou tá šípka, stlačila som ju a zmizli mi priatelia a aj tá lišta, kde sa dá písať do chatu a teraz to nedje vrátiť späť, čo mám robiť??? pomooooc

  3. #3
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by julienka View Post
    mám problém... čo je pod hviezdičkou tá šípka, stlačila som ju a zmizli mi priatelia a aj tá lišta, kde sa dá písať do chatu a teraz to nedje vrátiť späť, čo mám robiť??? pomooooc
    Promaž historii/cache/cookie.
    Nejjednoduchší bude, když mrkneš zde.

  4. #4

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim,
    mam problem s pridanim priatela. Najprv to slo v pohode pridat, lenze potom sme priatelstvo zrusili a znovu to nejde dat.
    Pise: "Tomuto uzivateli nelze odeslat dalsi potvrzeni o pratelstvi. Skuste to pozdeji.". Lenze dalsie vobec neprislo.
    Co s tym?

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dazzler View Post
    Zdravim,
    mam problem s pridanim priatela. Najprv to slo v pohode pridat, lenze potom sme priatelstvo zrusili a znovu to nejde dat.
    Pise: "Tomuto uzivateli nelze odeslat dalsi potvrzeni o pratelstvi. Skuste to pozdeji.". Lenze dalsie vobec neprislo.
    Co s tym?
    Přítel po odstranění jde přidat myslím až po 24 hodinách.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.