Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: zlatý dul

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví

    zlatý dul

    AHoj
    Nechapu proc zlaty dul ma kapacitu jen 300 zlate rudy. Pokud sectu naklady na stavbu dolu, tak se to nevyplati stavet. Pri soucanych prumernych cenach na trhu prodam suroviny vyhodneji. A to jsem jeste nezapocital uhli na vyrobu minci. Muj navrh je zmenit kapacitu alespon na 750....

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    zlatý důl se vyplatí,stačí trochu přemýšlet než vypustíš takovou hloupost.Na nízkém lvlu to chápu,surovin není dost,ale později pochopíš že se to vyplatí mít zlatý důl.

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    tak mi to tu vypocitej.. kolik minci vyrobis s jednoho dolu?

  4. #4
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    1010

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Mohu vedet jak si dosel k takovemu cislu?.. nebo to jsi tu jen tak placl..

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud budeš buffovat zlatý důl, výrobce zlata a mincovnu trojnásobnou výrobou, tak z 2000 rudy v dole dostaneš 6750 mincí, tak si to spočítej - vychází to cca z 300 rudy na 1012 mincí, pokud vše buffneš dvojnásobkem, tak je to 1:1

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    jo ale v tom pripade musis pripocitat cenu za buffovani a jsme zase nekde jinde.

  8. #8
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale ty ses ptal kolik zlatek dokážeš vyrobit z jednoho dolu. Celé je to složitější, protože "hodnota buffu" se odvíjí podle úrovně tvého dolu, mincovny a tavírny zlata, tj. kolik obrátek zvládne za dobu jeho trvání. Je to jen o šikovnosti si to nastavit tak, aby se to vyplácelo za tvých podmínek a tvých prostředích. Nikdo tě nenutí mince vyrábět. Můžeš raději prodávat materiál na trhu. Pravda je, že je velký rozdíl mezi tím když někdo ví jak a neví jak.

    V podstatě ti můžu radit jediné. Když je v dole 1 ruda, důl zbourat dostat část materiálu zpět. Mít několik mincoven a tavíren na (1) a jen používat 2x koše. A 3x bonusy prodávat za tvrdou měnu. Není to nejlepší varianta, ale je to varianta kterou bude používat valná většina.

    Druhá, složitější varianta a je mít jen jednu mincovnu a tavírnu na úrovni 3+ a používat 3x bonusy. Důl se dá snadno vylepšit na (5) a doplňovat z bonusů co padají v dobrodružství, a vypínat ho aby nikdy nespadl.

    Zrovna vylepšuju mincovnu na (5), a bude mi to pěkně frčet, 663 mincí za exotický košík (18h). Já jsem spokojený. Ale klidně to můžou vylepšit, pojede mi to pak ještě lépe.
    Last edited by Dalnar; 08.02.13 at 14:04.

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    fajn konecne poradna odpoved, nicmene dokazu pradat suroviny za 12 hodin v hodnote 500+

  10. #10
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by EdisonII View Post
    fajn konecne poradna odpoved, nicmene dokazu pradat suroviny za 12 hodin v hodnote 500+
    Dokud jsou na trhu zlatky z nových hráčů tak ano. Až nebudou, budou tam jen mince z mincoven a cena zboží rapidně klesne.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.