Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Splnění úkolů za diamanty

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Splnění úkolů za diamanty

    Prosím o radu, dala jsem si splnit úkol hned za diamanty.. bylo tam pořídit si dalšího průzkumníka a geologa a jelikož jsem neměla zlataky tak jsem to za diamanty urychlila. Ukol je splněný ale průzkumnika a geologa mám pořád jen jednoho. Má to tak být? Podle mě bych je měla dostat když je to splněné.. budu ráda za jakoukoliv odpověd.

  2. #2
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LinaArna View Post
    Prosím o radu, dala jsem si splnit úkol hned za diamanty.. bylo tam pořídit si dalšího průzkumníka a geologa a jelikož jsem neměla zlataky tak jsem to za diamanty urychlila. Ukol je splněný ale průzkumnika a geologa mám pořád jen jednoho. Má to tak být? Podle mě bych je měla dostat když je to splněné.. budu ráda za jakoukoliv odpověd.
    Splnila jsi úkol ve kterém stálo: kup geologa + průzkumníka. Když to splníš za diamanty, tak jen ukončíš ten úkol, ale to neznamená, že se ti ten úkol vykoná tím, že se ti dají geolog + průzkumník. Jen se prostě splní, nic víc.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.