Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 31

Thread: Geolog: spoždění / chyby

  1. #21

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky přidávám svou dnešní zkušenost s geology. V 10:00 vysláni 3 geologové pro železnou rudu. V 10:35 se odhlašuji (zvývá jim 25 min). Přihlášení v 11:10 - geologům zbývá 42min. Takže se někde hodinu flákali na pivu. Všichni tři.

  2. #22
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Henrisek View Post
    Řeší se to zpožďování geologů, nebo na to vývojáři kašlou?!
    Quote Originally Posted by machomet View Post
    Ahoj , už by s těma geologama měli neco udělat , třeba jim kůpit lepší hodinky když se jim tyto zpoždujů . To je už trochu příliš ty jejich časy . Pošlu je hledat mramor , vyšlu je 9.15 , odloguju se , přijdu cca za 2 hodiny a geologům zbývá ještě třeba 23 minut . To fakt už kolikrát nebaví .
    Quote Originally Posted by MePlaH View Post
    Taky přidávám svou dnešní zkušenost s geology. V 10:00 vysláni 3 geologové pro železnou rudu. V 10:35 se odhlašuji (zvývá jim 25 min). Přihlášení v 11:10 - geologům zbývá 42min. Takže se někde hodinu flákali na pivu. Všichni tři.
    Hlásili jste to na podporu? Co vám odpověděla? To by mne zajímalo

    Pokud jste to nehlásili, pak ani nečekejte řešení

  3. #23
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Nahlašte tuto chybu na podporu.

    Z hlavní stránky nebo ze hry (pod avatarem).

  4. #24

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Chyba nahlášena ihned, zatím bez odpovědi.

  5. #25

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Luo7 View Post
    standartní chování, moc se neoplatí s tím počítat že ti najde těsně po vytěžení
    Toto se mi zdá postavené na hlavu, pošleš geologa na hledání suroviny, během toho ti dojde důl a spadne a on nahlásí, že nenašel žádné naleziště. Když je důl prázdný, tak ho má snad najít, ne? Je pravda, že někdy ho najde, ale je to tak 1:5, většinou nahlásí, že není. Otravné je to u uhlí a zlata, kdy je čas hledání 4 hodiny, ty ho pošleš s rezervou třeba 2 hodin a stejně nenajde nic. Blokuje to geology.

  6. #26

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no myslim ze tohle neni problem jen geologu ale vseobecne celych settleru ze sem tam nekde naberou nejaky spozdeni stava se to i pruzkumnikum i pri vyrobe ruznych veci

  7. #27
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Jousy View Post
    Toto se mi zdá postavené na hlavu, pošleš geologa na hledání suroviny, během toho ti dojde důl a spadne a on nahlásí, že nenašel žádné naleziště. Když je důl prázdný, tak ho má snad najít, ne? Je pravda, že někdy ho najde, ale je to tak 1:5, většinou nahlásí, že není. Otravné je to u uhlí a zlata, kdy je čas hledání 4 hodiny, ty ho pošleš s rezervou třeba 2 hodin a stejně nenajde nic. Blokuje to geology.
    Vezmi to tak, že hledal i na místě toho zatím nespadlého dolu a a tam nic nenašel (nemohl) a šel dál a dál (mezitím ten co už prošel spadl) ... až zjistil, že nic nenašel.

  8. #28

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Já mám dojem, že geolog funguje tak, že o hledání ložiska se rozhoduje v okamžik vyslání geologa, nikoli jeho návratu. Tz. už ve chvíli kdy ho posílám musí být naleziště volné (důl zbouraný - jako aktivní důl, nebo sám dotěžený). Tuto teorii by podporovalo i to, že geolog najde poklad (dřeva,rudu) pouze, pokud najde i naleziště - ještě se mi nestalo aby geolog přinesl poklad v situaci, kdy se pak vrátil, že naleziště jsou obsazená - a vemte si, že zpráva o nalezení pokladu většinou chodí krátce po odeslání geologa, nikoli při jeho návratu.

  9. #29
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Já mám dojem, že geolog funguje tak, že o hledání ložiska se rozhoduje v okamžik vyslání geologa, nikoli jeho návratu. Tz. už ve chvíli kdy ho posílám musí být naleziště volné (důl zbouraný - jako aktivní důl, nebo sám dotěžený). Tuto teorii by podporovalo i to, že geolog najde poklad (dřeva,rudu) pouze, pokud najde i naleziště - ještě se mi nestalo aby geolog přinesl poklad v situaci, kdy se pak vrátil, že naleziště jsou obsazená - a vemte si, že zpráva o nalezení pokladu většinou chodí krátce po odeslání geologa, nikoli při jeho návratu.
    u průzkumníka je to tak 100%
    u geologa nevím jak vysvětlit, že najde naleziště na místě dolu (železo a uhlí = dlouhé hledání), který ještě fungoval v době vyslání ... pozoroval jsem několikrát takové "okno"

  10. #30

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Nahlásil som tento problém na podporu asi tak pred mesiacom. Reset timeru pri uhlí je fakt na zbláznenie. Dostal som odpoveď s tým, že to posielajú ďalej a na probléme sa usilovne pracuje. Klasická odpoveď podpory Takže či sa na tom skutočne robí alebo nie, to je vo hviezdach

    Trošku offtopic : v popise tohoto fóra (Chyby ve hře) je slovíčko "stavit". Som síce Slovák, ale aj tak si myslím, že by tam malo byť "stavět" nie ? :-)
    Last edited by The_Edge; 24.07.13 at 13:47. Reason: doplnenie o ďalšiu myšlienku

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.