Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Thread: Geolog: spoždění / chyby

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví

    Exclamation Geolog: spoždění / chyby

    Ahoj
    všimla jsem si, že můj geolog nabírá spoždění, pokud nemám po celou dobu hru spuštěnou. Dvakrát jsem ho poslala pro mramor (30 minut), odhlásila se a po uplynutí půlhodiny (odpočet na mobilu) jsem se do hry vrátila. Ani jednou ještě nebyl zpět, poprvé mu chybělo skoro 15 minut, podruhé asi 11. Teď jsem to zkoušela i se železem (60 minut) a opět nabral asi čtvrt hodiny spoždění. Když ale nechám hru běžet, vrátí se přesně za stanovenou dobu. Přijde mi, že se podobně opožďují i průzkumníci, ale tam to ještě nemám změřeno. Čím to může být? Jde tomu nějak zabránit? Nebo aspoň spočítat, jak dlouhé to spoždění bude?
    Díky
    Silvie

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to bug, dnes mne takto vypekl u uhli - do konce hledani cca 20 minut, odhlasim se a asi za hodinu na jinem PC vidim - do konce 3:30 (210 minut)... to je na zabiti...

    Podobne casto blbne presouvani velitelu mezi domaci mapou a dobrodruzstvim ci zpet.

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Právě se mi stalo to samé při hledání uhlí...

    Má tahle chyba nějaké řešení?

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    při hledání uhlí, pokud se odhlásím dříve než se vrátí mi ani naleziště nenajde

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Po použití drahokamů na průzkumníka ztráta pokladu

    Dobrý den,

    Po použití drahokamů na průzkumníka tak nic nepřinese. Dávám poloviční dobu. Mám dva průzkumníky a už se mi to stalo podruhé. První jsem si myslel, že jsem si to už vybral, ale dnes jsem očekával oba a nic. Jeden přines druhý ne. Děkuji za odpověď.

    S pozdravem Legendis

  6. #6
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Legendis View Post
    Dobrý den,

    Po použití drahokamů na průzkumníka tak nic nepřinese. Dávám poloviční dobu. Mám dva průzkumníky a už se mi to stalo podruhé. První jsem si myslel, že jsem si to už vybral, ale dnes jsem očekával oba a nic. Jeden přines druhý ne. Děkuji za odpověď.

    S pozdravem Legendis
    Zdravím, tohle je třeba nahlásit na podporu. Zde vyplnte formulář - jasně specifikujte problém. S tímhle vám já nemůžu pomoct.

  7. #7
    Xanteus
    Guest

    Chyba v hre - Prieskumník zožral naraz 200 drahokamov

    Ahoj takže chcem nahlásiť chybu dnes o 16:10 som vyslal prieskumníka na misiu hľadať poklady. Nechcel som čakať 6 hodín a tak som klikol na možnosť skrátiť za drahokami. Reku 25 drahokamov nič nieje zrazu zaznel príšerný zvuk a server mi oznámil že spojenie bolo prerušené. Keď som sa po asi 10 min znova nalogoval zistil som že mi chýba 200 drahokamov a Prieskumník bol späť z misie. Je také niečo normálne a prečo sa prerušilo pripojenie? Podľa mňa je to bug.

  8. #8
    SipkovejRuza
    Guest
    nehlaš to sem, ale na podporu ... formulář z hlavní stránky nebo ze hry (pod avatarem)

    co nejlepší a nejpřesnější popis ... časy, printscreen (asi není)

    tady ti to nikdo nevyřeší ... tady si můžeš jen postěžovat

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    chyba geologa

    dnes asi kolem 17 hodiny jsem poslal geologa hledat uhlí a teď v 21:06 mi píše zě to bude trvat ještě 3:21 minut.

  10. #10
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Xanteus View Post
    Ahoj takže chcem nahlásiť chybu dnes o 16:10 som vyslal prieskumníka na misiu hľadať poklady. Nechcel som čakať 6 hodín a tak som klikol na možnosť skrátiť za drahokami. Reku 25 drahokamov nič nieje zrazu zaznel príšerný zvuk a server mi oznámil že spojenie bolo prerušené. Keď som sa po asi 10 min znova nalogoval zistil som že mi chýba 200 drahokamov a Prieskumník bol späť z misie. Je také niečo normálne a prečo sa prerušilo pripojenie? Podľa mňa je to bug.
    Tohle je třeba nahlásit na podporu: Zde vyplňte formulář - hlavně stručně a výstižně formulujte problém + print screeny (pokud jsou).

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.