Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Obchodní kancelář

  1. #1

    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Obchodní kancelář

    Zdravím. Vím, že jde jen o hru na zabití času, i když máš tolik času abys tady byl roky hodiny denně? A co rodina, děti, domácí mazlíčci, partner? Co tak jít se projít do přírody a ne sedět a čučet do počítače.
    Ale na to se neptám. Jde mi o logiku obchodní kanceláře. Dejme tomu, že jsem se dostal do situace kdy vyrábím pomalu ale jistě zajímavé artefakty, zboží, bonusy. Dejme tomu že je chci nabídnout na burze k prodeji. Nevím ale jakou cenu to má (Aukro, Ebay) a tak to nabídnu za žádnou hodnotu a dám tomu řekněme 3 dny na nabídky. Někdo mi za to nabídne 10 stromů a někdo 100000 platinových mečů. Někdo mi za to nabídne milion ryb. a na mě bude abych si vybral. Takhle jak je to udělané je to postavené dost na hlavu. Takhle svět přece nefunguje. Jsou tam mnohdy nesmyslné nabídky. nedalo by se to ne předělat ale přidat tuhle možnost.

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    prosím stále nemohu odkliknout ukol...z lepšího udělej,,,ukol jsem splnila,děkuji

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Branka View Post
    prosím stále nemohu odkliknout ukol...z lepšího udělej,,,ukol jsem splnila,děkuji
    co mám dělat,?

  4. #4

    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    No tak hlavně to nepiš nesmyslně do tématu, které s tím vůbec nesouvisí (nebo souvisí to, že ti nejde ukončit nějaký úkol, s návrhem na přepracování obchodní kanceláře?)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.