Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Nedá s připojit

  1. #1

    Join Date
    May 2023
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví

    Nedá s připojit

    Ahoj,
    od 13 hodiny se mi nedá připojit do hry. Opakovaně mi na obrazovce naskakuje okno s hlášením:
    "V této zóně byla nalezena chyba. Zkuste to prosím znovu"
    Prosím o pomoc.
    Děkuji.

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj po udržbě se nemohu připojit

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Asi nebudeš jediný

  4. #4

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Joo to jsou borci .Morálka 0.žádna úcta k hráčům ,pořad to samé nelze se po aktulce přihlásit , měli by jste se stydět.

  5. #5
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,149
    Monde
    Kouzelnictví
    Dear players,

    We are aware that some players are unable to access their island due to a "Locked Zone" error. This should clear within 24 hours or after 2 AM.

    If the problem persists, please contact our support team.

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  6. #6

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, připojíte se dnes do hry? Od rána mi to nefunguje...

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojky...prosím o radu...z ničeho nic se nemůžu připojit do hry the settlers-on line na pc.Přihlásím se a dám hrát Hrát nyní...naskočí stránka s tím hnědým pruhem a dál se neděje nic...čekal jsem i hodinu.Když to samé zkusím na noťasu (na té samé ip adrese) tak vše je ok a hra normálně naběhne.Moc děkuji za pomoc....PS:Na tom pc načtu jiné weby nebo stránky uplně v pohodě-zkoušel jsem mozillu,google a edge prohlížeče-vše ok mimo přihlášení do hry The settlers.S pozdravem Odry 591.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.