Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Nedá s připojit

  1. #1

    Join Date
    May 2023
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví

    Nedá s připojit

    Ahoj,
    od 13 hodiny se mi nedá připojit do hry. Opakovaně mi na obrazovce naskakuje okno s hlášením:
    "V této zóně byla nalezena chyba. Zkuste to prosím znovu"
    Prosím o pomoc.
    Děkuji.

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj po udržbě se nemohu připojit

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Asi nebudeš jediný

  4. #4

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Joo to jsou borci .Morálka 0.žádna úcta k hráčům ,pořad to samé nelze se po aktulce přihlásit , měli by jste se stydět.

  5. #5
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,193
    Monde
    Kouzelnictví
    Dear players,

    We are aware that some players are unable to access their island due to a "Locked Zone" error. This should clear within 24 hours or after 2 AM.

    If the problem persists, please contact our support team.

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  6. #6

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, připojíte se dnes do hry? Od rána mi to nefunguje...

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojky...prosím o radu...z ničeho nic se nemůžu připojit do hry the settlers-on line na pc.Přihlásím se a dám hrát Hrát nyní...naskočí stránka s tím hnědým pruhem a dál se neděje nic...čekal jsem i hodinu.Když to samé zkusím na noťasu (na té samé ip adrese) tak vše je ok a hra normálně naběhne.Moc děkuji za pomoc....PS:Na tom pc načtu jiné weby nebo stránky uplně v pohodě-zkoušel jsem mozillu,google a edge prohlížeče-vše ok mimo přihlášení do hry The settlers.S pozdravem Odry 591.

  8. #8

    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, proč se od včerejška nemůžu dostat do hry? Buď se mě vůbec nenačte, nebo se objeví nápis, že připojení k serveru bylo ztraceno.

  9. #9

    Join Date
    Oct 2024
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    já tam mám od včerejšího večera tuhle hlášku.

    Je nám líto, ale spojení se serverem "The Settlers Online" selhalo. Pokuste se prosím opětovně připojit. Jestliže problém přetrvává, navštivte prosím domovskou stránku a fórum, kde najdete další informace.
    Pracujeme na řešení problému.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.