Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Win 8 a flash

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví

    Win 8 a flash

    Zdravím, nainstalovala jsem si windows 8, mám aktuální flash a používám prohlížeč firefox.

    Hra v pohodě naběhne, nelaguje, ale když něco píšu, tak ty písmenka tam hodně pomalinku naskakují. A když píšu rychle a mezitím třeba dopíšu větu a žačnu novou - tím pádem napíšu velký písmeno, tak se velkým písmenem píše ty písmenka, co se zrovna píšou, takže třeba jedno slovo nebo jen část slova je velkýma písmenama a po tečce za větou malý písmeno, ale to mi tak nevadí jako to, že se to píše pomalu a když chci hrát dobrodružství s více hráči a nějak se domluvit kdo kam půjde, tak tím ztrácíme čas nebo i při obyčejným psaní s ostatníma.

    Setkal s s tím někdo a vyřešil to nějak?

    Ve win 7 jsem s tím problémy neměla.

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Settlerka View Post
    Zdravím, nainstalovala jsem si windows 8, mám aktuální flash a používám prohlížeč firefox.

    Hra v pohodě naběhne, nelaguje, ale když něco píšu, tak ty písmenka tam hodně pomalinku naskakují. A když píšu rychle a mezitím třeba dopíšu větu a žačnu novou - tím pádem napíšu velký písmeno, tak se velkým písmenem píše ty písmenka, co se zrovna píšou, takže třeba jedno slovo nebo jen část slova je velkýma písmenama a po tečce za větou malý písmeno, ale to mi tak nevadí jako to, že se to píše pomalu a když chci hrát dobrodružství s více hráči a nějak se domluvit kdo kam půjde, tak tím ztrácíme čas nebo i při obyčejným psaní s ostatníma.

    Setkal s s tím někdo a vyřešil to nějak?

    Ve win 7 jsem s tím problémy neměla.
    Stejný problém mám i já s Mozillou (Firefoxem). Mám Win 7.

    Vyřešil jsem to jiným prohlížečem. S chromem jsem nejspokojenější.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Nainstalovala jsem Chrome a je po problému Díky moc.

  4. #4
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Settlerka View Post
    Nainstalovala jsem Chrome a je po problému Díky moc.
    Jen doplním, že pokud používáš v Chromu AdBlock může být s ním problém při přihlašování do hry. Stačí ho jen deaktivovat.

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    oki, dík za upozornění.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.