Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Přehled, záznam změn

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Přehled, záznam změn

    Zdravím, osobně by mi takový záznam přišel užitečný. Mám na mysli trochu složitější záznam novinek, který by přetrval i přesto, že u toho nejsem. Určitě by to urychlilo orientaci ve hře, kdy se vrátíme po delší době zpět. Takže např. jaké doly se vyčerpaly, kolik přibylo surovin apod.

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    Chysta se v nove verzi, tipuju tak v pulce roku.

  3. #3
    Astarnim
    Guest
    Tak snad to vyjde. Opravdu by se funkce hodila.

  4. #4

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Více stavebních povolení

    Ocenila bych, kdyby byla možnost postavit více budov na ostrově. Stavební povolení by bylo možné rozdávat třeba po jednom při splnění úkolu k postavení stavby. Občas v odměnách za přihlášení (třeba po 5). Bylo by dobré s nimi uvolnit obchod, aby se stavební povolení dala vkládat do nabídky a prodávat. Po dobytí ostrova by nemuselo být limitováno vůbec. Pokud by tam někdo neměl žádné studny a pole, mohl by mít zastavěnou celou zelenou plochu a soustředit se jen na "průmysl". Budu ráda, když si aspoň něco z toho vyberete, děkuji.

    Připojuji se k žádosti o přehled změn.

  5. #5
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych taky chtěla více stavebních povolení s přehledem změn také souhlasím.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.