Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Drahokamy

  1. #1

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví

    Drahokamy

    Existuje někde seznam pro transakce s drahokamy? Neuvědomuji si, že bych někde utrácel. Přesto jich mám asi o 2500 méně.
    Děkuji za odpověď

    *****************

    Is there a list somewhere for gem transactions? I don't realize I'm spending anywhere. Still, I have about 2,500 less.
    Thank you for answer
    Last edited by BB_Sious; 10.03.23 at 15:33.

  2. #2
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by pg740321 View Post
    Existuje někde seznam pro transakce s drahokamy? Neuvědomuji si, že bych někde utrácel. Přesto jich mám asi o 2500 méně.
    Děkuji za odpověď

    *****************

    Is there a list somewhere for gem transactions? I don't realize I'm spending anywhere. Still, I have about 2,500 less.
    Thank you for answer
    If you think you're missing some gems, you can create a ticket here to contact our support team for assistance.
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  3. #3

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Zde je odpověď ze zákaznické podpory :
    Nedávná kontrola vašeho účtu ukázala, že jste utratili 1980 drahokamů za okamžité vylepšení "Jednoduchá papírna" dne 2023-03-08.

    Opravdu jsem nasel navýšenou budovu "Jednoduchá papírna", ale neuvědomuji si, ze bych ji navyšoval, protože si drahokamy docela setřím. Napadá mě, že k tomu mohlo dojit při otevření více oken na obrazovce, jejich vzájemném překrytí a potom při uzavíraní jsem nechtěně kliknul na "navýšení přes drahokamy". Není tam žádné potvrzení, takže to člověk není schopen kontrolovat.

    Takže pozor na to.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.