Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: Obchodní kancelář, ceny surovin

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, diky za dobre zpracovani...
    Ted dotaz, vi zde nekdo, jak moc se vyplati kupovat na cernem trhu Pruzkumnika nebo Generala? General by byl treba treti do bitvy, to chapu, ale ten Pruzkumnik, ma to cenu?

  2. #12
    SipkovejRuza
    Guest
    točí se mi dva stále a 3 by se hodil ... nosí ti suroviny nebo mapy/dobrodružství

  3. #13

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Díky! Kéž bych toto četl před 3 dny :-( Zasekl jsem se díky tomu že nemám mince ve 13 lvlu. Dle mého je i hra špatně popsaná/přeložená. Šel jsem jen přesně podle úkolů až mě to přivedlo že si mám navýšit kapacit skladu pro přidání více osadníků. Tak jsem utratil mince aniž by to pomohlo a teď prakticky nepostupuji. Přijde mi to trochu nefér. Samozřejmě že se najdou jedinci kteří řeknou že jsem si měl podrobně přečíst forum a rady. IMHO si nemyslím že to někdo dělá, většinou lidi hrají intuitivně

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    millo na žádném levlu se nezasekneš, pokud máš něco vylepšit tak ti pošlou předem surky (platí pro ty nižší lvly) Nemusíš si ani pročítat forum, stačí pokud si čteš tu nápovědu, která ti vyskakuje z Archivu - pak vše důležité o hře víš

  5. #15

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by potapec View Post
    ... ja jsem na zacatku za zlataky kupoval jak o zivot a podle meho me to mnohem rychleji posunulo tam kde jsem a nijak me to extra nezbrzdilo stejne tak jako nakupovat totiz muzou novacci i prodavat a aspon bude trh poradne rozhybany a ceny prijatelny a ne to co se tam obcas obevuje ala exoticky kosik vs 50 surovin... a podobne svinarny ;-)

    + mam vicemene hodne plne sklady surovinami a skoro zadne zlataky to je fakt ale v prvnich par dnech stejne zlato neni skoro potreba a clovek si vystaci jen se surovinama i kdyz je fakt ze tak 1k zlataku uz jsem provilepsoval na budovach... (hraju teprve od vcerejska i kdyz uz jsem tuto hru jednou zkousel drive)
    souhlas, ja se taky snazim pomerne cile obchodovat a mam pocit, ze ku svemu prospechu a ne naopak - o tom obchodovani je ne?

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.