Closed Thread
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 44

Thread: nehraje - nenačítá hru

  1. #31

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    uz v utorok sa mi asi na pol hodku nedalo prihlasit tiez priblizne v tom case ako vcera, pred siedmou a robilo to uplne to iste co teraz, s tym rozdielom, ze v utorok sa to predsa len rozbehalo, vcera ... az doteraz ani tuk... nebol to varovny signal na nieco vacsie?

  2. #32

    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejde to ani Němcům https://bit.ly/3EFkyVK A taky s nima BB nekomunikuje. Proč mě tahle situace nepřekvapuje? )

  3. #33

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    v úterý jsem nic nezaznamenal, ale byl jsem jen sporadicky, páč jsme měli návštěvu, ale větších problémů jsem si nevšiml. včéra nás to vykoplo ze hry a od té doby nám někdo z Ubi mlátí kladivem do kejsu ¨ještě že máme noťasy¨.

    Mary nestraš, manželku jsem ukecával na nějakou hru co by jsme spolu hrály roky...

  4. #34

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Krrrab View Post
    Nejde to ani Němcům https://bit.ly/3EFkyVK A taky s nima BB nekomunikuje. Proč mě tahle situace nepřekvapuje? )
    minulý rok to samé, ale aspoň se k tomu vyjádřily... letos ticho po pěšině a to mě děsí

  5. #35

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    UK server taky nejde .

  6. #36

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Zde je jedna informace od BB moda: https://forum.thesettlersonline.com/...-log-in/page11
    Vědí o tom a od včerejška už na tom pracují.. žádný čas kdy to opraví zatím není.

    Avšak je pravda, že v poslední době je Ubisoft ve velkých problémech co se vývojářů týče. spousta jich odchází kvůli špatnému zacházení ze strany managementu. Takže klidně může být pravda, že na settlery není kdo by pracoval, protože samozřejmě přednost budou mít jiný AAA hry

  7. #37

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    jdu spát tak mě vzbuďte až to půjde

  8. #38

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví

    spojenia

    už druhy deň prerušene spojenie so serverom.zase pridem o polovicu vianoc? prestava ma to baviť! gigigi11

  9. #39
    pinkyunicorn's Avatar
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    nevíte co s volným dnem? udělejte to jak jabbahut

  10. #40

    Join Date
    May 2015
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    BB_Sious mi odpověděl toto :

    Technický tým již byl informován o problémech s přihlášením/připojením. Nemám žádné informace o tom, kdy to bude vyřešeno, ale pracují na tom, aby to bylo co nejdříve obnoveno. Omlouváme se za nepříjemnosti.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.