Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: [Feedback] Change log 31.08.2021

  1. #1
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví

    [Feedback] Change log 31.08.2021

    Dear settlers,

    You are invited to post your feedback on Change log 31.08.2021.

    Feel free to leave them in this thread!


    Happy commenting!
    BB_Sious
    Last edited by BB_Sious; 25.08.21 at 13:17.
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  2. #2

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    really? You start a new event in this .... ?

    You are unbelievable.. it is time to look after another game, where the "masters" take care of the customers.

  3. #3

    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    really? is that a joke ?? a lot of players don't even log in to the game..pretor

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    to je neuvěřitelná drzost toto !!!! Fakt si myslíte, že český zákazník - hráč je blb ? A ještě si dáte HAPPY HOUR !!!!! Ten kdo by koupil dia v tomto stavu hry se zřejmě ukllikne a nebo by měl být pod dozorem. Hnus z vaší strany, fakt jsem tu hru měla ráda a hrála jsem víc než 8 let, ale pánové našla jsem jinou hru, kde když utratím peníze mám kvalitu a né tuto hrůzu. A nepokoušejte se svalovat vinu na PC, zkusila jsem se přihlásit na novém , který má všechny parametry které vyžadujete, stáhla jsem si Javu a stále stejná hrůza, hra se nenačítá a když už se konečně načte tak steně nefunguje. Takže běžte s eventem, Happy Hour někam a vemte sebou i zbytek hry, kterou jste totálně ( chtěla jsem napsat něco ostrého, ale byl by můj příspěvek smazán) zničili

  5. #5

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj nebylo by lepší řešeni nejprve opravit tu spoustu chyb a dát hru hratelnou zase,

    - aby šli kopírovat texty
    - aby byli vidět statusy hráčů
    - aby v šeptu bylo info když je hráč offline
    (jako tomu bylo dřív)

    ps: klidně si dávejte HH a eventy ,ale aby se pak nestalo, že to bude hratelné ještě míň

    tohle snad není tak složité a pak se vrhnout na ostatní bugy ( hlavně stabilitu hry, jelikož se to seká neskutečně ,ale to jistě víte a ty transparentní okna aby se nepřekrývali jedno přes druhé)

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Pořád nesmysly . Jdu dát příteli bonusy a mám tam jen generály a pr§zkumníky.
    https://prnt.sc/1ql8aag

  7. #7
    Fiona's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    A to chcete do 6. září mít vše opravené? O tom vážně pochybuji. Vypadá to, že bude nejlepší tuto hru přestat hrát. :-(

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    To jste psali , že je opravené ?
    https://prnt.sc/1qq39qt

  9. #9

    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Při tomhle stavu hry spouštět event, to je opravdu do nebe volající drzost....ve slovníku by k termínu chucpé měli dát odkaz na Ubisoft...

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě jen štve, že už mi třetí měsíc letí aktivní prémium do kopru, protože je to nehratelné...
    Jinak je to super, protože mám víc volného času...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.