Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: [Feedback] Change log 31.08.2021

  1. #11

    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Hey devs, please you MUST improve game performance, even if you decrease graphic details, effects, something from unecessary stuff to shorten delays, memory consuptions and leaks, javascript errors etc. Gamers are totally sad and angry and run away from this formely great game!

  2. #12

    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Nic nového, v chromu hra stále padá hned po nahrání, v exploreru bych zestránul jaká je odezva...sorry ale HappyHour v tomto stavu??? Nechápu

  3. #13

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak už se ani neobtěžujou napsat, ze je další údržba.. to byl teda rychlej sešup.

  4. #14

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BoudaX View Post
    Mě jen štve, že už mi třetí měsíc letí aktivní prémium do kopru, protože je to nehratelné...
    Jinak je to super, protože mám víc volného času...
    Nie si sám, tiež mám zaplatené premium, ale viac krát už takú blbosť neurobím.

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Údržba měla být včera, ne? O této se nikde nic nepíše, do kdy bude? Ta hra byla prima, ale teď mi připomíná dobu vytáčeného internetu. Jediné plus je, že můžu telefonovat.

  6. #16

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj ano byla i včera a je i dnes , na UK serveru to píšou 8-12h. ( údržba údržby) ohledně chyby těch nových bonusu.

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevím jestli to někdo už psal, ale mně nejdou zprávy o dobrodružstvích o hloedání pokladu. Prostě příchozí poštu nemohu zobrazit. Odchozí vidím. Chaty taky nejdou zobrazit. Nemá cenu posílat hledat poklady když nevim co mě donesli. atd. V tom ostatním taky máte pravdu. hraju to cca 10 let a teď tohle. Nechápu proč tam nemůžou nahrát starou funkční verzi a pak mohou zkoušet inovace.

  8. #18

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Protože by přiznali, že to nezvládli, takhle to sváděj na HW a bugy

  9. #19

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Hrál jsem tu hodně dlouho a bavilo mě to, ale to co se s tou hrou stalo mi ze všeho nejvíc připomíná pokus aby lidi sami přestali hrát. A event? Tohle bude první po X letech který jde absolutně mimo mě, škoda.

  10. #20

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Jafin View Post
    Hrál jsem tu hodně dlouho a bavilo mě to, ale to co se s tou hrou stalo mi ze všeho nejvíc připomíná pokus aby lidi sami přestali hrát. A event? Tohle bude první po X letech který jde absolutně mimo mě, škoda.
    Souhlasím, a přidám se k tobě. Ono stejně navíc je to tam všechno za dia, takže pá pá

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.