Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: [Feedback] Unity Version - Community Update

  1. #1
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví

    [Feedback] Unity Version - Community Update

    Dear settlers,

    You are invited to post your feedback on the Unity Version - Community Update.

    Feel free to leave them in this thread!


    Happy commenting!
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  2. #2

    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Při současném stavu hry vidím termín 6.9., tedy, pokud máte na mysli letos, jako přehnaně optimistický, protože tenhle paskvil odladit je práce tak nejméně na rok...

  3. #3

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    musim jenom souhlasit-napřed ženou lidi do win 10-64 a pak to vše poladěj na kopr-asi jsem smířenej,že hra nepojede nikdy-jen pro hráče co mají procík i9 .-)))/+super grafiku na těžbu a další super komponenty-pro nás co máme psací stroje je už hra v ......

  4. #4

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Stále se nemohu připojit do hry a již po několikáté žádám o pomoc jaké kroky jsou třeba k připojení do hry.....moc děkuji za radu a případnou pomoc....Odry.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Ten, koho napadlo předělat TSO na Unity, by si měl nafackovat. Všechny bývalé flash hry, které byly předělány na HTML 5 jedou v pohodě a bez problémů. Aby mi hra na PC s 16 GB RAM hlásila Out of memory je usměvné. Hra je naprosto nehratelná, k sousedovi se nejde dostat, protože to hodí hlášku s pamětí a je vymalováno. Pomalu mně to přestavá bavit.
    Last edited by Erina; 24.10.21 at 13:02.

  6. #6

    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem se po dlouhé době stavil omrknout, jestli TSO došlo ke zdárnému přechodu a nestačil jsem se divit První přihlášení bych pochopil, že se bude načítat déle, jelikož si pravidelně mažu složku Temp. Ale po novém nalogování načítání pořád jak za dob klacka Odešel jsem v době klienta, protože už tam mi pár věcí nesedělo, ale říkal jsem si, že jak dokončí unity, bude to skvělé. Ale to co jste předvedli je jedno velké zlo, to jste se ani trochu nestyděli tohle vypustit ven???? (PC setup: i5 10600K, 1080Ti, 32GB RAM) to jen pro info, že nehraju na nějaké kalkulačce a veškeré herní tituly nemám problém spustit. Tuhle hru jsem miloval na odreagování, ale koukám, že s tím už je navždy konec.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Totalně na nic pořád se seká, hlásí blbosti

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.