Closed Thread
Page 31 of 78 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast
Results 301 to 310 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #301

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    19
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Toto se začalo dít na Internet Exploreru. Jde to vyřešit vyčištěním historie nebo použitím jiného prohlížeče.
    No a nechcete s vývojářema spíš popřemýšlet proč to v IE takhle začalo zlobit a spravit to? Přeci jen je to nejrozšířenější prohlížeč. Chápu že je jednodušší říkat lidem, že si maj smáznout historii a cookies, ale je to trochu amatérské. A mimochodem to nefunguje spolehlivě. Byla to první věc, kterou jsem udělal, když se mi to stalo a nepomohlo to...

  2. #302

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    nemůžu se přihlásil, když už chce naběhnout mapa vyskočí okénkou s hláškou, že "z dané zóně se vyskytla chyba" a tak jde pořád dokola ... půl dne se rejpou v serveru a nakonec je to tak rozjebaný, že nejde vůbec nic ((((((((((

  3. #303
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Jestli máš chybu v zóně tak ti to spraví jenom podpora

  4. #304
    Foodman's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    jede vám hra? nemohu se pripojit přes zadny prohlizec, WTF?

  5. #305
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, právě byl nějaký technický problém. Každou chvíli by to mělo být opraveno, někteří už můžou do hry teď.

  6. #306
    Foodman's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    uz jsem se lekl, ze delam něco spatne, nicmene stranka najela a stále "server selhal"

  7. #307

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ano nešla a už cca 2 hodiny nejde. Takže mám o 2 hodiny kratší Premium. Ďakujem.

  8. #308

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    nejde to, nejde to, necháme to na léto - tak budem dělat něco jinýho, určitě existuje spousta jiných her podobného typu, kde se dá utrácet a ztrácet čas.... :-D

  9. #309

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    to ani nema cenu komentovat, mit takovou technickou podporu fe firme, uz by byla na pracaku

  10. #310

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Stranky sice nabehly,ale do hry se nejde dostat.Pred chvili spadlo na moment i forum. Nejake info co se stim deje by se hodilo.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.