Closed Thread
Page 40 of 78 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast
Results 391 to 400 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #391

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    je nějaká možnost jak ohodnotit práci adminů? třeba napsat někam na jejich vedení nějaký hezký email o tom, jak to páni skvěle zvládají, že mají každý měsíc 4 údržby a koždou z nich po**** ?

  2. #392
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    No jsou hráči, kterým, tu chybu nikdy neopravily. Koneckonců i mě poškodili zónu. Fakt potěší ách jo.

  3. #393

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Cicigril má to svoje výhody, z hlavní strany se stane obrázková propagace toho co všechno stihli za poslední měsíc zmamlasit a kolik bouřlivých dnů museli kompenzovat jarem D, díky tomu nebudeš muset číst nic neříkájící infa nebo snad koukat na šílenou nevěstu s ženichem a budeš si prohlížet jen obrázky odměn D

  4. #394

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Neočekávej, že za tohle bude nějaká satisfakce, musíme se naučit žít s tím, že ve středu prostě Settlers není .(

    Jen mě štve, že jsem chtěl po noční zaúkolovat otroky, než si půjdu lehnout a nemůžu

  5. #395

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    další údržba a namnožení chyb?takhle kdybych makala v práci,tak sem na ulici....(

  6. #396

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    20
    Monde
    Kouzelnictví
    no toto je primo utok od ubi seti nejdou anno nejde to maj ve stredy hromadny uklid servru ? no toto ale kdyz uz tu mamte takovy pekny cet ma nekdo link na ty nova dobra ? pokut to tedy pujde at to nemusim hledat :-)

  7. #397

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    hledej šmudlo. PS: dáme je hned(kooperace)? nebo počkáme, až přidaj do toho víc chyb? :-D


    Quote Originally Posted by Lukhino2 View Post
    no toto je primo utok od ubi seti nejdou anno nejde to maj ve stredy hromadny uklid servru ? no toto ale kdyz uz tu mamte takovy pekny cet ma nekdo link na ty nova dobra ? pokut to tedy pujde at to nemusim hledat :-)

  8. #398

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    a to mě ještě napadalo že pokud se jim to povede zprovoznit jak bude vypadat moje populace teď mi lítá +-2500 taky asi neopravitelné Podpora nereaguje už víc jak 14 čekám na nějaké vyjádření a nic takže to jde všechno ruku v ruce, měli by to zabalit a bude klid :-)

  9. #399

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    pravda, mezi změnami v následujících údržbách by mohli přidat chat pro lidi, kteří se nemohou přihlásit

  10. #400

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    no tak jsem rad, ze v tom nejsem sam :-))) Posledni dobou se dari, tak treba bude udrzba udrzby v brzkych hodinach.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.