Closed Thread
Page 75 of 78 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 ... LastLast
Results 741 to 750 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #741
    Warder
    Guest
    Uz sme ONLINE

  2. #742

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nejak se porad nedari. Opakovane mi to zamrza na uvodnim logu Ubisoftu a BB, nekde u 60% nacitani.

  3. #743

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    bezva tak jsem chvíli byla ve hře pak se mi to dreklo a zpět už se nedostanu načte se do půlky a konec :-)

  4. #744
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Nelze se připojit,,, při přechodu na adventuru to stále načítalo,, po relogu se to zastaví na Tipu dne

    **** opr.. už to jde, asi přetížený server

  5. #745

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj Team,

    ja ma tiez problem sa prihlasit...na Chrome aj IE, to nejde. Zalogujem sa normalne ale ked dam hru tam mi ostane na obrazku "Tip dne a nacitani mapy" pozadie je modre a nic sa nedeje. Rano po uprave to islo, ale potom prestalo, tak som si myslel , ze to ma nieco s odstavkou, ale skusam to momentalne a stale to nejde.

    Ma niekto tiez podobny problem ?

    Pozrie sa niekto na to ?

    Dik LJ77

  6. #746

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám úplně stejný problém, již několik hodin. Zamrzne na Tipu dne, v tom okamžiku me vidí přetelé online i když tam nejsem. Nemůže se nikdo dostat ani ke mě na ostrov. Premko jede, mincovny, dýňová pole jedou bez buffu, zablokovaná pozvánka na dobro v poště....

  7. #747

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Také se nemohu přihlásit do hry. Včera po údržbě to chvíli šlo, ale od té doby je tam pořád úvodní tabulka a načítání mapy.

  8. #748

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    vidim ze nejsem co ma problem s prihlasenim uz druhej den

  9. #749
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj všem, právě se toto řeší, proč nemůžete hrát. Ale zatím nemůžu poskytnout další informace, nejsou.

  10. #750

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    Konecne po 2 dnoch cakania niejaka odpoved. Snad sa to podari cim skor vyriesit. Dakujem

    LJ77

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.