Closed Thread
Page 71 of 78 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 ... LastLast
Results 701 to 710 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #701
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Potvrzuji, první načtení do mapy, pak zamklá zóna... Nevím jak vy, drazí vývojáři, ale já mám na hodinkách teprve 8:29, což je jedenapůl hodiny před plánovaným časem. A tenhle přístup mě docela hezky nadzvedává ze židle!
    Tohle je uz par hodin, takze ted bys mel uz litat.
    Otazkou je, jak velkou to ma souvislost se zamknutyma zonama z testserveru.
    Last edited by Nexal; 07.10.14 at 07:50.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  2. #702

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    a Pohádkový hrad pojede bez bonusu...fakt super

  3. #703

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    "V této zóně byla nalezena chyba. Zkuste to prosím znovu."

    Když tak pěkně prosíte, tak to zkouším znovu a znovu a znovu ... a znovu. A ono stále nic. Jestli by nebylo pravdivější, kdyby jste rovnou napsali, že se na to máme už konečně vykašlat a jít hrát jinou hru! Nějakou, kde by fungoval správně český font a ne tahle vaše 8 měsíců trvající parodie na češtinu!!!
    A ještě jednu připomínku k textům bych měl. Prosím, aby jste pravdivě psali větu "Hlavní změna bude oprava lagů." Tam by se spíše hodila věta: "Hlavní změna bude úprava lagů." I když, jak nad tím tak přemýšlím, tak to vlastně žádná velká změna není :-(

  4. #704
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Náhodou, musím vývojáře pochválit. Chat padá mnohem plynuleji než před ~dvěma roky.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  5. #705

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Náhodou, musím vývojáře pochválit. Chat padá mnohem plynuleji než před ~dvěma roky.
    Jasně, snáší se lehounce dolů, jako pírko ... zřejmě mají vývojáři smysl pro romantické chvíle

  6. #706

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    No ono se nešlo přihlásit, resp Pardon, přihlásit se jde. ale nejde hrát hru už od cca šesté ranní českého času ( cca 8 hodin Dubajského času).
    takže chyba je na straně Ubisoft, jako vždy. no že jsme nahodili bonusy a spadnou doly, to je jedno, přeci postavíme nové za pár dní

  7. #707
    Warder
    Guest
    Mat takýto team podpory vo firme tak už visia za gule v prievane aby ani muchy nemohli nane srať.

  8. #708
    BIGVivak
    Guest
    vidím, že mám stejný problém

    tak snad odpoledne to pojene, nebo taky nikdy

  9. #709

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    do hry mě nešlo přihlásit už od 4 hod. ráno mám prémko a cvičím a převážím vojáky na krejčíhotakže jsem naštvaná

  10. #710

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    V této zóně byla nalezena chyba .. jenom 60 budov jako mincovny, tavírny zlata, tavírny titanu, střelný prach, exo pily, epicke pily s produkcí exo prken, expertní věda atd .. pojede bez bonusu někdy do večera, kdy se dostanu znovu k settlerům (za předpokladu, že to vůbec opraví). O ostatních věcech jako poslaní max počtu vylepšených scoutu na hledání artefaktů atd ani nemluvím.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.