Closed Thread
Page 77 of 78 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 LastLast
Results 761 to 770 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #761

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    uz to jede ale na to ze to tyden nejelo tak zadne revanc

  2. #762

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    a co si cakal karafiaty. Ved support niee schopny odpisat na forum a ana email a ty chces este aj nahradu.

    nebud smiesny...som sklamany z pristupu k hracom, aky ma support.

  3. #763

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Přátelé kamarádi, nevím co dál přeinstaloval jsem všechno možný, prohlížeče, javu, flash, vymazal sušenky ale výsledek žádný. Prostě se už zhruba 10 dní nemůže přihlásit stále se načítá úvodní stránka s "dýní". Vím že je nás víc kterým to nejde. Je tu ale někdo kdo ví co přenastavit aby to šlo? Komu se podařilo přijít na to jak se připojit? Co udělal?
    Dík za jakoukoli radu.

  4. #764
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Bude mimořádná údržba, snad vás to opraví.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  5. #765

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Po tydnu se mi to vcera rozjelo

  6. #766

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte,

    aj mne to u od vcera ide. Neviem ci mam podakovat supportu, ale pre jeho neochotu komunikovat s hracmi, asi to nebude mat zmysel , kedze forko je tu iba pre hracov ako pozeram. Tak len pre info uz mi to ide tiez.

    do buduca, poprosim aspon niejaku vetu, co sa deje a predbezny cas opravy.

    LJ77

  7. #767

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak u mne bohužel minus, stále bez možnosti připojení. Tak zas zkusím odinstalace a instalace

  8. #768

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Po poslední odstávce se nelze přihlást, po stisknutí Hrát nyní vše v pořádku, ale po naběhne modrý podklad a nic.

    1) Promazat cache (nezipaměť) prohlížeče (nejlépe smazat i cookies + historii).
    2) Použít program CCleaner (čistič -> analyzovat -> spustit Cleaner), který například stáhnete zde. Ten vám automaticky pročistí prohlížeče + i systémový "odpad".
    3) Reinstalovat Flash.
    4) Pokud máte AdBlock, tak vypněte.
    5) Změnit prohlížeč.

    Vše ze seznamu jsem udělal.

  9. #769

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    problem dam hrat nini nacita sa magor s kladivom a nic len obrazok do hry to uz nevpusti skusal som co sa dalo a nic zatial :-(

  10. #770

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nic, nejde se připojit, při načítání mapy přijde hláška: "Zóna serveru selhala", "V této zóně byla nalezena chyba. Zkuste to prosím znovu." Zkoušim, zkoušim, ale nic se nemění... Škoda, tohle dokáže naštvat.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.