Closed Thread
Page 57 of 78 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... LastLast
Results 561 to 570 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #561

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    taky mě to napadlo že to poslali preventivně :-) no má to svoje výhody v klidu jsem psíkům objednala konzervy a granulky, za chvíli půjdem ven, mno a pak koš prádla na žehlení a tak, sem si sic chtěla posbírat nějaký to vajco ale jak není tak není

  2. #562

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě asi spadne pětkový rychlý zlatý důl :-(

  3. #563

    Join Date
    May 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Hurá - všechno při starém :-) Už jsem se bál, že údržba proběhne bez problémů :-)

  4. #564

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    By nám mohli páni admini alespoň nahodit koše :-D

  5. #565

    Join Date
    May 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    ... ještě by mě zajímalo, k čemu udělali tohle vlákno, když jej stejně zřejmě nikdo z povolaných nečte...

  6. #566

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    já už je začínám skoro podezírat že to je záměr, jelikož za posledního půl roku nevymysleli nic kloudnýho co by chytlo, tak nám alespoň jako novinku naservírovali středeční nefunkční údržby, vlastně to je taky adrenalin, čekat a čekat a čekat je to jednušší, než dodělat bouračku ostrova, nebo vymyslet nějaký boj či nákup o ostrov nový, je to lepší než odstranit staré chyby nebo dodělat PvP, takže vlastně není nač si stěžovat, ale obávám se že se to stane týdenní stereotipem :-))

  7. #567

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    nač je toto vlákno ? přece abychom zabili nudu při čekání a mohli si pokecat ne ? :-)))

  8. #568

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    naozaj des ... :-)

  9. #569

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Opet problem, uz si pomalu zvikam, Kdyz se to nepovede jednou, stane se, kazdy mavne rukou, ale kdyz pokazde je to smutne a o to smutnejsi ze nikde neni ani carka o tom co se deje, kdy cca bude pro problemu, stacilo by treba upravit cas odstavky na hlavni strance, ale nic.
    Forum stejne nikdo z nich necte tak si tu nejspise placame jatra zbytecne.

  10. #570

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Casiopea jo aspoň nás nutí více pracovat, ale zase na druhou stranu více postovat.
    a asi tu má někdo pravdu, že to někdo povolaný nečte, páč to není v jazyce německém, a soudruzi z NDR česky neumí :-D

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.