Closed Thread
Page 29 of 78 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 ... LastLast
Results 281 to 290 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #281

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Bajaja2013 View Post
    No už to jede,ale stromy pryč,populace úplně šílená,nějaký třetí generál na ostrově. To mám vařit kafe pro něj nebo co to je? A kdo vysází stromy a co ta populace? To už bylo lepší když to nejelo
    Já mám ty generály navíc celkem tři... S tou kávou je to skvělý nápad, jdu si udělat...

  2. #282
    Bajaja2013
    Guest
    a část stromů Ti také zmizela?

  3. #283

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Bajaja2013 View Post
    a část stromů Ti také zmizela?
    Část stromů je zpět, před tím jsem to měl jak na Sahaře; ani větvička...

  4. #284
    Bajaja2013
    Guest
    aha takže prostě sám obnovit a ten generál tam bude parazitovat a zabírat fleka stále? Resp pak ta populace co? Nějak ty jejich upgrady nepobírám už

  5. #285

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Bajaja2013 View Post
    aha takže prostě sám obnovit a ten generál tam bude parazitovat a zabírat fleka stále? Resp pak ta populace co? Nějak ty jejich upgrady nepobírám už
    Generálové navíc mne až tak nevadí, ale s nimi přišlo i vojsko, jsem 500 přes limit a stojí mi všechny nově udělané věci (doly, studny), bo nejsou volní lidi... grrr

    Takže asi bdue další upgrade... Po kterém mi zmizne komplet vojsko, ne? :-D krwa, by mne docela naštvalo, mám přes stovku lučišníků s kušemi...

  6. #286
    Bajaja2013
    Guest
    no já mám o 200 více najednou.Kdyby ten generál alespon byl k užitku,ale je to vlastně jen základna,co je jakoby tábor.

  7. #287

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    moc toho neni

  8. #288

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    Stále nejde...

  9. #289

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Kolegovi ve vyšším levelu se nejde také přihlásit - dělá s tím někdo něco?
    Ani sem nemůže napsat na forum, protože není přihlášen což je trochu funny!

  10. #290

    Join Date
    May 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Na IE9 se nejde přihlásit - po přihlášení se hned objeví zpět úvodní obrazovka pro přihlášení. Na Chrome to funguje, ale nejsem ochoten měnit prohlížeč. Prosím, nechcete vrátit zpět betu? Mám dojem, že co jsme betu opustili, kazí se to každou chvilku ;-)

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.