Closed Thread
Page 69 of 78 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 ... LastLast
Results 681 to 690 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #681

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdar, to je děs jek je ta hra odfláknutá, vypadá to že se dneska ani do hry nedostanu, naštěstí dnes na netu startuje jiná čistě česká hra.

  2. #682

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    a jaká ? :-)

  3. #683

    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    sevas hodinu sa snažim pripojit
    http://prntscr.com/4tsu0n

  4. #684

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    tak drobná změna teď sem se na chvíli dostala a prozměnu mě to vyčutlo, že požadovaná zona nemohla bát započata koukám asi údržba místo v 10 začala už v noci a bude to na celej den, to zase udělám práce D

  5. #685

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Ať už jdou do hajzlu se svou neschopností

  6. #686

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Thumbs down Nelze se přihlássit

    Tak taky mám problém s přihlášením. Asi ta údržba začala nějak dřív, nebo už naopak je nejvyšší čas aby proběhla . Nicméně pokud bude prodloužení prémka a času na dobro až od 10.00 tak je to podraz.

  7. #687

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    no chyba je v zóně Německé, konkrétně UBISOFT, oddělění programátorů. žádný tam nejsou :-O.
    nejde se a nepůjde se přihlásit, dokud tam napřijmout nějakýho šikovnýho českýho programátora, co to opraví.
    brekeke

  8. #688

    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    sevas može mi niekdo poradit nie a nie sa dostad do hry stale vyskakuje toto:http://prntscr.com/4tsxxq

  9. #689

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak včera cca od 17 mi nešlo se přihlásit chromem. Mojí blbostí jsem zkusil mozzilu až v pul devátý a šlo to. Dneska přijdu, přihlásím se, jsem ve hře a zona bla bla ... jako všem ostatním. Teď už ani ve hře nejsem a jsem nas**. Nechápu proč nemohla odstávka proběhnout jako vždy přes noc. To se tam dneska ani nedostanu ...

  10. #690

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,
    mám stejný problém.
    Myslím, že se jim to začíná vymykat z rukou. Zasloužili bychom si alespoň slušně vysvětlit, co se děje.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.