Closed Thread
Page 55 of 78 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 ... LastLast
Results 541 to 550 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #541

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    bodla by nejaka kompenzace ze to neslo cely vcerejsi den ... aneb bobek na ne co.

  2. #542

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    to by teda bodlo, zvlášť pro ty, co mají zapnutý premium ... ale i tak pro všechny.

  3. #543
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    TL;DR: chování lidí zas a znovu

    Po problému je to pořád kompenzace, kompenzace, kompenzace. Jak rozbitá gramofonová deska. Mamíííí, ono je to rozbitýýýý, dej mi kompenzacííí. Jak malý. Nejvíc mě to dokáže *** na globalu, když je problém, spousta lidí do hry ani nemůže ale někteří si stíhají stěžovat. Ano, A. z ELITA, mám na mysli tebe.

    Za prvé, uvědomte si, že v podmínkách, které jste "podepsali" není garantovaná dostupnost hry. Přijde mi, že si neumíme (neumíte) nestěžovat. Buďte rádi, že problém je "pryč" a že zas můžete do hry, a nemyslete jenom jak na tom vydělat.

    Spíš než kompenzaci bych byl radši, kdyby BB určili příčinu problémů a řekli "víme, co to je, udělali jsme tohle a tamto, aby se to nestalo".
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  4. #544

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mno skoro 7 a nic :-) Ravise může tě podpíchnout ? bude kompenzace ? D

  5. #545

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Casiopea jo už je 9 hodin a stále prd. Já bych řekl, že němečtí soudruzi z NDR zase chrápou a nic nedělej. a možná kolem oběda se první z nich dokodrcaj do práce svými BMW a až se jim bude chtít, něco začnou dělat.
    ale už to je spíš tradice , údržba = bude to nedostupný :-D

  6. #546

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    něčekaně to opět nende...asi je to rozbitý..... hodina v čoudu takže chci hodinu prémka třeba stoupa

  7. #547

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mno jo, ale já doufala, že dnes přece jen.....a nic jsem nešťastná :-) chci na rok premko jako kompenzaci svého duševního zdraví

  8. #548

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Casiopea - no tak si přijeď kompenzovat svoje zdraví do Dubaje- samozřejmě až ti dají to roční premium, aby jsi pak mohla dohnat ztráty, když se budeš rekreovat tady :-D

  9. #549

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    no toto....no toto....mohly být smažený vejce k snídani a takhle??budu bez snídaně

  10. #550

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    na rok premko? ja chci premiovej rok zivota za ty nervy :-) ale nejak mne to vuuubec neprekvapuje, divny, smutny, ale je to tak.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.