Closed Thread
Page 45 of 78 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 ... LastLast
Results 441 to 450 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #441

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    sem tyto dotazy nepatří stačí číst jsou rozjetá dvě vlákna v chybách

  2. #442

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    údajně bych tu měl někde na fóru najít proč spojení selhalo....ten důvod je asi ta fotka co sem házela Casiopea, jestli to dobře chápu....

  3. #443

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    aaaaa, nekdo se probudil, spojeni se srvrem selhalo, asi vytahli kabel a jdou se na to podivat. kladivo kdyztak pujcim :-)

  4. #444

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Rakovina View Post
    údajně bych tu měl někde na fóru najít proč spojení selhalo....ten důvod je asi ta fotka co sem házela Casiopea, jestli to dobře chápu....
    ano dovedeš si tu děvčicu s těma železama představit jak tam něco rozumnýho vyvíjí ? já teda ne ? spíš mám obavu že jí ta čapa stáhne pod stůl D a zbytek je pak jasnej :-)

  5. #445

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano Casi provedu. Dá tady někdo vědět až to půjde?

  6. #446

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Cicigril View Post
    aaaaa, nekdo se probudil, spojeni se srvrem selhalo, asi vytahli kabel a jdou se na to podivat. kladivo kdyztak pujcim :-)
    to uz tam bezi cca 10 min
    jdu taky radeji neco delat a podivam se az pozdejs, nema cenu tu u toho sedet DDD

  7. #447

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Fied nedá musíš nakukovat

  8. #448

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Je nám líto, ale spojení se serverem "The Settlers Online" selhalo. Pokuste se prosím opětovně připojit. Jestliže problém přetrvává, navštivte prosím domovskou stránku a fórum, kde najdete další informace.... akorát nepíšou, kdy ty informace najdeme

  9. #449

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Fied nebo mi napiš tady do zprávy mobil já ti pak cinknu jak to pojede stejně s tebou potřebuju o něčem mluvit potřebuje to Kahsi a netuším jestli bych ti to vysvětlila písemně :-)

  10. #450

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Casiopea View Post
    ano dovedeš si tu děvčicu s těma železama představit jak tam něco rozumnýho vyvíjí ? já teda ne ? spíš mám obavu že jí ta čapa stáhne pod stůl D a zbytek je pak jasnej :-)
    taky se tam kroutí jak žížala julie... já tam ale vidim i další problém - z jejich výrazu úplně cáká "máme vás v pí**"

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.