Closed Thread
Page 41 of 78 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast
Results 401 to 410 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #401

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    20
    Monde
    Kouzelnictví
    jo dame ale nezapomen si socka nemas pu :_) ale kdo nam zaruci ze to dohrajeme ? nebo zase prijdu o hromadu genosu jak na ENG servru pred par lety a podpora me poslala nekam naval link breke

  2. #402

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    A jsme tam kde jsme byli před hodinou

  3. #403

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    mne jsou ty odmeny ukradeny, nechapu proc kdyz neco podelaj proste nestopnou cas, nedaj na uvodni stranku vedet par hodin dopredu, ze se problem resi, je zastavenej cas a spusti se znovu v tolik a tolik? vetsina prumerne aktivnich hracu bonusuje rano a vecer, tzn nez jdou do prace a nez jdou spat, spusteni po obede ma pro ne fakt velikej smysl.
    a jeste mne tak napada, uzitecnejsi nez pridavani sberatelskych predmetu, ktere se na zaplnenem ostrove stejne nedaji nalezt, nebo se generuji ve skalach a nejsou videt by bylo zautomatizovani kniharstvi treba jako u epidilny. 24 resp 36h lepidlo ponekud ztraci vyznam, kdyz se vyroba automaticky nezopakuje a pochybuju, ze nekdo kvuli tomu v noci vstava, aby nahodil dalsi

  4. #404

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Nováčci z toho musí být vykulení. V zoně se vyskytla chyba zkuste to znova a stokrát nic.

  5. #405

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Cicigril View Post
    mne jsou ty odmeny ukradeny, nechapu proc kdyz neco podelaj proste nestopnou cas, nedaj na uvodni stranku vedet par hodin dopredu, ze se problem resi, je zastavenej cas a spusti se znovu v tolik a tolik? vetsina prumerne aktivnich hracu bonusuje rano a vecer, tzn nez jdou do prace a nez jdou spat, spusteni po obede ma pro ne fakt velikej smysl.
    taky nechápu - když je údržba, dají se očekávat nějaké problémy, ale tady zatím není nikdo, kdo by nám oficiálně oznámil, co se děje atd.

  6. #406

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    možná než jenom krafat tady na fóru by to chtělo poslat někam hromadnou stížnost, jinak se nikdy nic nevyřeší...

  7. #407

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Fied musí a hodně z nich to odradí od dalšího hraní :-)

    mno tak jsem nakoukla a zjistila že jsem se posunuli z chyby v zoně o hodinu zpět na původní hlášky tak to bude den :-)

  8. #408

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Kdepak zase soudruzi z NDR udelali chybu :-D. Tato hra ma neustale klesajucu uroven. Co uprava hry to vacsie a vacsie problemy. Keby takto programovali u nás ta uz maju davno padaka.

  9. #409

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem jediný, kdo se po dnešní údržbě vůbec nepřihlásí? (spojení se serverem bylo ztraceno)

  10. #410

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    komu si chces stezovat? to maji na haku. vem si epidilnu, na testu zjistili, ze kdyz je na ni bonus a presunes ji, tak zamkne zonu. oprava? epidilna se neda presouvat :-)

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.