Closed Thread
Page 34 of 78 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast
Results 331 to 340 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #331

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    tak to se to tím odpoledním "hotpachem" vylepšilo... Zlobil chat, nefungoval cech obchod a po rychlé opravě se nejde ani přihlásit.... Výborná firemní strategie... Má ta firma vůbec nějaký testery a řízený systém distribuce změn? Pokud ano, tak ti lidé svoji práci neumějí. A pokud ne, tak neumí svoji práci celá firma...

  2. #332

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    celý večer se nemohu přihlásit - tedy přihlásí mě to, ale když klepnu hrát, tak se to začne načítat, když konečně naskočí okno TIP DNE, tak dole na ní je fronta přihlašování např 132 ze 133, zbývající čas přeskakuje - také už tam bylo za víc jak 13 minut....už jsem pročistila pc, restartovala, aktualizovala stránku - ani nepočítám kolikrát - a do hry se stále nedostanu...takže zítra budu "potrestána" za dnešní nepřipojení opět první odměnou za přihlášení...znechuceně odcházím spát...
    Vydržela jsem odčítání fronty a hádejte, co na mě vyskočilo...."server je zaneprázdněn, zkuste později:-(
    Last edited by tolca44; 12.03.14 at 21:24.

  3. #333

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    pro ty, co se stále nemohou přihlásit: po 4,5 hodinách to naběhlo, ale opravené toho mnoho není a tak lze předpokládat, že to dlouho neudrží. Každopádně si myslím, že nemusíte mít strach o časy na dobrech apod. Ještě se nikdy nestalo, že by po nedokonalé údržbě někdo o něco přišel, ba naopak

  4. #334

    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Liberec
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    no prostě to stojí za starou bačkoru..celý den

  5. #335

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    5:36 připojení funguje

  6. #336

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim nedari se m pripojit,vcera me to porad vyhazovalo ze hry a dnes se tam nemuzu dostat vubec,dik za info jestli sem v tom sam nebo jeste nekdo ma problemy

  7. #337
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Provádí se údržba do 15:30 je to napsané na hlavní stránce

  8. #338

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    to je dnes ďalšia údržba? či to zase blbne... a už aj mne aby som sa nemohla škeriť, že ja som mala doteraz bez problémov? teda mne to nešlo zapnúť už dva dni =/

  9. #339
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dnes byla údržba od 13:00 do asi 15:00, na opravení chatu.

  10. #340

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Opět po úpravách mi nejde se přihlásit do hry, první strana je o.k. a když chci dát hrát nyní, modrý kroužek se zbarví do hněda, půlka světle hnědá, druhá světlejší hnědá, a naběhne světle modrá plocha a tím jsme skončili. Minulý týden se nešlo přihlásit a je to tu opět(((

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.