Closed Thread
Page 30 of 78 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast
Results 291 to 300 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #291

    Join Date
    May 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Jo, tak stacilo vymazat historii procházení. Ale zadna zmena nebyla, ne? Ze to tak najednou prestalo chodit.

  2. #292
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Nebyla, bude zítra.

  3. #293

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Už asi 4 den se nejde pořádně přihlási i 35x za sebou a pořád je přihlásit se, nakonec jsem zjistila, že to jakž takž schopně jde pokud si dám hlášení problémů a zadám heslo tak mně naskočí hrát..tak toho hned využiji

  4. #294
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Toto se začalo dít na Internet Exploreru. Jde to vyřešit vyčištěním historie nebo použitím jiného prohlížeče.

  5. #295

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    tak se moji drazi pripojuji i ja, ve 2:04h jsem presunul rezidenci, kydlo to a uz jen cucim na okynko, ze je v zone chyba. na podporu jsem napsal, tak jsem zvedavej jaka moudra se dozvim. i kdyz vim ze chyba neni u mne, tak pro pripadne chytroliny jen doplnim, ze cookies i cahe prohlizecu sem maznul a zkusil to z ie, ff, chrome, opery, dragona i maxtoonu, vysledek stale stejny.
    zona serveru selhala v teto zone byla nalezena chyba, zkuste to prosim znovu.
    zkousel jsem skoro 2 hodiny, takze na to hazu bobek a jdu spat :-)


    aktualizace: je 10:40, z podpory doted zadna odezva, ale ho hry se uz pripojit lze. zajimave :-)
    Last edited by Cicigril; 06.09.13 at 09:41.

  6. #296

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den. Jsem přihlášená, ale nejde mi spustit hra. Pořád dokola mi to píše, že mám hledat odpovědi tady nebo na domovské stránce, ale nic jsem nenašla. Mám teda psát na podporu? Nebo co mám dělat? Maxina

  7. #297

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    On nefunguje Internet Explorer? Já jiný prohlížeč nemám :-( Co mám teda dělat? Vždyť už budu mít všechno popadaný...

  8. #298
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Maxik45 View Post
    Dobrý den. Jsem přihlášená, ale nejde mi spustit hra. Pořád dokola mi to píše, že mám hledat odpovědi tady nebo na domovské stránce, ale nic jsem nenašla. Mám teda psát na podporu? Nebo co mám dělat? Maxina
    Vyzkoušet jiný prohlížeč nebo vyčistit historii prohlížení+cookies. Dále někdo říkal, že se jde přihlásit přes profil- http://www.thesettlersonline.cz/cs/profile

  9. #299

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    děkuji za odpověď :-) Táta mě pustil na chvíli na svůj PC, tak jsem to nějak zvládla. Ten profil zkusím příště.

  10. #300

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj , a kdy se bude dat konecne prihlasit ? Ten modej podklad je nic moc

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.