Closed Thread
Page 21 of 78 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 ... LastLast
Results 201 to 210 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #201
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by gras View Post
    pěkný opět bez surovin,perfektní odstavení hry
    vždyť je údržba, tak se tam nepřihlásíš ... počkej do 14 hodiny a pak breč

  2. #202
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, údržba byla ukončena dřív, jde se přihlásit do hry.

  3. #203

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím mám tady pro vás další problém!kamarád se přihlašuje přez facebook na hru a tetka se nemuže vubec přihlasit!pokaždé když se chce prihlasit tak mu to naběhne jako kdyby se chtěl registrovat a pořád dokola co stím má udělat?díky

  4. #204
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by lakyvyky View Post
    Zdravím mám tady pro vás další problém!kamarád se přihlašuje přez facebook na hru a tetka se nemuže vubec přihlasit!pokaždé když se chce prihlasit tak mu to naběhne jako kdyby se chtěl registrovat a pořád dokola co stím má udělat?díky
    Ať se podívá zde. Samozřejmě předpokládám, že neudělal nic, za co by dostal game ban (to by to taky vysvětlovalo).

  5. #205

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví

    nejde mi hrát

    hodinu sem ted byl online a vše v pohodě, najednou mi to nahlásilo chybu a hodilo na domovskou stránku, přihlášenej sem, ále když dám hrát ták se mi po naběhnutí tabulky se změnami robrazí hláška že " zóna serveru selhala" dělá to jenom mne? nebo to nejede všem ?

  6. #206
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kugi View Post
    hodinu sem ted byl online a vše v pohodě, najednou mi to nahlásilo chybu a hodilo na domovskou stránku, přihlášenej sem, ále když dám hrát ták se mi po naběhnutí tabulky se změnami robrazí hláška že " zóna serveru selhala" dělá to jenom mne? nebo to nejede všem ?
    U mě dobrý.

  7. #207

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Unhappy Nelze se nalogovat do hry

    Od vcerejsi udrzby se nemohu nalogovat do hry, spusti se uvodni obrazovka od ubisovtu, ktera se nacita asi pul hodiny, neli dyl pak naskoci ta druha cast a prez tu se do hry uz nedostanu, proste se nanacita. Bohuzel jsem vcera nez to spadlo zacal dobrodruzstvi, o ktere bych nerad prisel, takze jsem docela v uzkych :/ . Nevite co s tim?

  8. #208

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    taky mi nelze hrát mám se pry podívát po foru,ale tady nic co by tenhle výpadek zduvodmilo nevidím no nic počkám třeba do vánoc)))

  9. #209
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Thungdil View Post
    Od vcerejsi udrzby se nemohu nalogovat do hry, spusti se uvodni obrazovka od ubisovtu, ktera se nacita asi pul hodiny, neli dyl pak naskoci ta druha cast a prez tu se do hry uz nedostanu, proste se nanacita. Bohuzel jsem vcera nez to spadlo zacal dobrodruzstvi, o ktere bych nerad prisel, takze jsem docela v uzkych :/ . Nevite co s tim?
    Quote Originally Posted by usrikata View Post
    taky mi nelze hrát mám se pry podívát po foru,ale tady nic co by tenhle výpadek zduvodmilo nevidím no nic počkám třeba do vánoc)))
    Podívejte se sem.

    Jinak z hlavní stránky odkaz na podporu.

  10. #210

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    uz je to ok udelal jsem to podle toho navodu, ale problem byl nekde mezi Gchrome a flash playerem, jen jsem zapomel napsat ze uz to jede jinak diky

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.