Closed Thread
Page 11 of 78 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast
Results 101 to 110 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #101

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Proč vždycky uvádí konkrétní čas, od kdy do kdy bude odstávka serveru, když stejně NIKDY to nejsou schopni splnit.... :-(

  2. #102

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Už to jede :-)

  3. #103
    strasnik's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    45
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by David2012 View Post
    Proč vždycky uvádí konkrétní čas, od kdy do kdy bude odstávka serveru, když stejně NIKDY to nejsou schopni splnit.... :-(
    Dnes termín dodržely spustili to v 9:57h

  4. #104

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak buď jsem dostal banána a nebo mi to stále nechodí. A vzhledem k tomu , že jsem v životě ban nedostal,tak ani nevím jak to poznat.
    Nu každopádně se nedovedu připojit do hry.

  5. #105
    strasnik's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    45
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Praded View Post
    Tak buď jsem dostal banána a nebo mi to stále nechodí. A vzhledem k tomu , že jsem v životě ban nedostal,tak ani nevím jak to poznat.
    Nu každopádně se nedovedu připojit do hry.
    Tak na přihlašovací obrazovce je formulář pro kontaktování adminů

  6. #106

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Od dopoledních hodin mi to stále píše tuto chybu... Zona serveru selhala ( V této zoně byla nalezena chyba. Zkuste to prosím znovu) Zkouším to celej den a nemůžu se tam zaboha dostat, stalo se mi to po tom co jsem dal ten hnusnej sníh na celou mapu. Kámoš se na mě ani nemůže jít podívat napíše mu to to sáme... co s tím?

  7. #107

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Vážení administrátoři. Od rána vás žádám o odblokaci účtu. Nikdo se mnou nekomunikuje. Jsem zablokován a nevím proč ani nevím na jak dlouho. Vaše jednání je více než neseriozní. Utrácím tady své peníze a nikdo mi ani nehodlá oznámit důvody blokace.

  8. #108
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    TataJura: Jste automaticky zablokovaný z důvodu stornování transakce, jak napsala podpora. Do vyřešení není možné odblokovat účet.

  9. #109

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Nelze se přihlásit. Píše to chybu: "Zóna serveru selhala"-"V této zóně byla nalezena chyba. Zkuste to prosím znova."
    Last edited by MalotraktorX; 08.12.12 at 09:28.

  10. #110

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MalotraktorX View Post
    Nelze se přihlásit. Píše to chybu: "Zóna serveru selhala"-"V této zóně byla nalezena chyba. Zkuste to prosím znova."
    stejne issue

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.