Reply to Thread
Page 15 of 19 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast
Results 141 to 150 of 189

Thread: Prechod na Unity - bugy a problemy

  1. #141

    Join Date
    May 2016
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Musíš nainstalova javu

  2. #142

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    no ale Happy hour na diamanty dali.. to je dobrej fór )

  3. #143

    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Dávat v tomhle provedení Happy hour, je naprostá zhůvěřilost... jediné, co by mohli dostat je krumpáčem do hlavy, za to, co s hrou provádí....

  4. #144

    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Pro změnu, dnes, místo ostrova jednolitá modrá plocha, cechy opět nefunkční, načítání, na to aby si jeden vzal dovolenou. Problémy? Celá hra je jeden velký problém, jenom vývojáři jsou v klídku...

  5. #145

    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejde se ani dostat do hry, jen se přihlásit, protože slavná sužba Uplay opět není, dlouhodobě, k disposici.... jděte se už bodnout...

  6. #146

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    tak to tak vypadá, že jsme asi už dohráli a je čas se podívat po něčem novém, škoda.

  7. #147

    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    nějak nemůžu najít co tou poslední údržbou opravili, akorát vypli chat

  8. #148
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Stále to zkoušíte? :-D

  9. #149
    pinkyunicorn's Avatar
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    upload is faster then before, but still tragic, upload isn´t continous but looks like in packets,, server response poor, have still "refreshing" on the screen, in adv. if are any gens near themselfves, is problem to find right one you wanted, any chat doesn´t work, all people looks like offline, after finding mines they aren´t visible and many more bugs

  10. #150

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Stále nehratelné!!!!!! Zkoušela jsem dobrodružství "mladý dřevorubec" Byl to děs a běs!!!!! Generálové si dělali co chtěli, tak nějak si vyměňovali vojáky :-( Neustále se musíte dívat a kontrolovat jestli generál udržel vojsko které jste mu zadali :-( Když jsem šla pod hvězdu, že si vypomohu nějakýma šípama nebo něčím jiným, tak místo ikon zbraní tam byli pouze ikony generálů, dokonce i průzkumníků :-( jo a taky po každém útoku jsem musela odejít domů, protože jinak generál bitvu neukončí!!!!!
    S bídou jsem se po 2 hodinách dopracovala ke konci a stejně je mi to asi k prdu, protože dobro nejde ukončit !!!!!!!!!!!!!!! :-(

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.