Reply to Thread
Page 10 of 19 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 91 to 100 of 189

Thread: Prechod na Unity - bugy a problemy

  1. #91

    Join Date
    May 2016
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by anchor View Post
    No je to opravdu katastrofa, nejdříve spoustu aktivních hráčů vyhodil MOD Djabel a tedka tohle. Asi se snaží o to, aby jsme odešly.
    Přesně , Djabel začal konec . I přesto že jsme si stěžovali, nic se nestalo

  2. #92

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj všem, mám dotaz, máte doručenou poštu v poště? Jsem se na to dnes dívala a je prázdná, jenom odchozí pošta tam je. To mě docela dost s..e protože jsem měla uloženo hodně moc surek a nevybrané maily z dober a pod. :-(

  3. #93

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    ¨Pokud tam máš opravdu hodně položek, tak dlooouho trvá než se všechny načtou. Stránkování neexistuje. Položky tam jsou, akorát herně je to nepoužitelné.

  4. #94

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    no to mám, více jak 100 stránek :-) tak uvidíme, jestli to někdy zrychlí. Nechápu, když to nejde, proč to nedají zpátky, jak to bylo a v klidu to neopravi. :-(

  5. #95

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak mi se projevuje už na 8-9 stránkách (původních) a dost výkonném počitadle.
    Zpátky to dát teoreticky jde (šlo). Před rokem se daly hry (jiné) přepínat mezi flash verzí a HTML5 verzí rovnou v prohlížeči. Tady může být problém v tom, že klient byl osekaná verze Chrome s flashem. Jenže tenhle flash měl od Adobe licenci už jen na omezenou dobu (původně do května ? ) a asi už ho nejde dál používat.
    Nezbývá než vyčkat, jen lehce udržovat své panství aby se zcela nesesypalo a kontrolovat kdy nahodí opravu.

  6. #96

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    SKALI: to je trest za to, ze si sysel!! )

  7. #97

    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Hra není vůbec hratelná pomalé seká se načítá se půl hodiny ostrov

  8. #98

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    RobaSSi neser :-D znáš mě :-)

  9. #99

    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Vypadá to, že soudruzi z NDR udělali někde chybu... jednak nepobrali, že některé grafiky se přepínají na harwarovou akceleraci samy, jednak to hra ani neumí detekovat, že je to zapnuté... vyskakují mi okna s hlášením chyb v Javascriptu, v podstatě nehratelné ani v konfiguraci, kterou pro hru uvádějí. Skoro je podezřívám, že dělají pro Microsoft - každá další verze je ještě větší paskvil než ta předchozí. Zprávu jim nelze odeslat, protože zprávy pro podporu jsou prakticky nefunkční, na FB nereagují.. to bychom asi chtěli moc... a to nemluvím o podpoře ve hře, tak je v háji úplně, stejně jako pošta... hra se načítá hrozně dlouho, reakce jsou příšerné, neustále někde probíhá refresh. Přimlouval bych se za navrácení klienta, než si to panáčkové překopají do hratelného stavu. Neumím si představit, že bych v tomhle jel dobro, když v tom nejde vyslat ani průzkumník nebo geolog.

  10. #100

    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, stejný problém.... :-(

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.