Reply to Thread
Page 8 of 19 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 71 to 80 of 189

Thread: Prechod na Unity - bugy a problemy

  1. #71

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    odvážný ten kdo momentálně hraje )) aneb jak se vrátit v čase do 93 roku a min)) prej to nejde)))

  2. #72

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Vidím, že UNITY přináší netušené možnosti
    věnovat čas něčemu užitečnějšímu.

    Ale ten fór s žádostí o zpětnou vazbu je fakt dobrej.

    Tak snad na Hallowen na shledanou.

  3. #73

    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    za války by za tohle stříleli před nastoupenou jednotkou, ale že holt máma hen ten mier tak se vlastně nic neděje

  4. #74

    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    No je to opravdu katastrofa, nejdříve spoustu aktivních hráčů vyhodil MOD Djabel a tedka tohle. Asi se snaží o to, aby jsme odešly.

  5. #75
    pinkyunicorn's Avatar
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by anchor View Post
    No je to opravdu katastrofa, nejdříve spoustu aktivních hráčů vyhodil MOD Djabel a tedka tohle. Asi se snaží o to, aby jsme odešly.
    njn, dostali jsme s Kralyksem ban za pochyby o úžasnosti Youbesoftu a dokonalosti Unity od druhého, nemám pro něj slušného názvu. Třeba aktivisty. Ale tohle předčí ta nejhorší očekávání.

  6. #76
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by pinkyunicorn View Post
    njn, dostali jsme s Kralyksem ban za pochyby o úžasnosti Youbesoftu a dokonalosti Unity od druhého, nemám pro něj slušného názvu. Třeba aktivisty. Ale tohle předčí ta nejhorší očekávání.
    Normální řešení problémáků .. akorát aktuálně bych řekl, že problémáci jsou všichni z jejich pohledu. No bylo vidět, že to z nich nikdo nehraje (BB, MOD) nebo tohle nemohli vypustit. Každopádně je léto .. spousta vody krásných příležitostí k životu proč to trávit u PC když se i UBI tak strašně snaží nás zbavit?

  7. #77

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Nečekal jsem, že se vše povede napoprvé a budeme mít perfektní hru, ale todle co soudruzi předvedli, za to bych je ohodnotil rok práce zdarma, nakopat do zadnice a pověsit do průvanu. To muselo dát neskutečnou práci tudle omega verzi vypustit do ostrého režimu. Za tohle by měli hráčům nasypat tisíce diamantů zdarma, aby odčinili to, co Settlery na kdo ví do kdy pohřbilo.

  8. #78

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví

    Ahoj

    Ahoj aspoň nejaké také vyjadrenie :-((
    od BB_Kumakun na .de
    forum.diesiedleronline.de/threads/143778-Feedback-Unity-ist-Live!/page201
    Je tu aj odkaz na
    siedler-vision.de/2021/07/22/die-siedler-online-unity/
    záver hráči majú moc nachamtené :-((

  9. #79
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by KnizaPeter View Post
    Ahoj aspoň nejaké také vyjadrenie :-((
    od BB_Kumakun na .de
    forum.diesiedleronline.de/threads/143778-Feedback-Unity-ist-Live!/page201
    Je tu aj odkaz na
    siedler-vision.de/2021/07/22/die-siedler-online-unity/
    záver hráči majú moc nachamtené :-((
    Tak to chlapec kecá. Já to na testu hrál a byl to děs .. naklikal sis generála a ano měl jsem JEDNOHO a poté co jsem mu dal armádu a i to byl děs a když jsem ho poslal na útok tak měl najednou ty původní jednotky. Okna se nezavírala ale překrývala tj když máš veliké okno a pod tím se ti otevře menší tak to ani nevidíš protože nová okna se otevírají nahodile. Naklikat obchodní nabídku horor pravda tam to může souviset s množstvím dostupných věcí ve hře, ale to není problém jednoho hráče, ale prostě hry a to si mohl kdokoliv kdykoliv zkusit. To že se nezobrazovaly ikonky nalezených dolů takže jsi nepoznal že už máš nalezené ložisko, permanentní refresh. problém dát někomu buff zkoušel jsem a ikonku že můžu dát buff jsem viděl jenom při maximálním zvětšení. A těch věcí jsou mraky. A nic z toho by jim nedalo právo to dát do produkce dokud by to neopravili a to, že píše že o tom nevěděli jenom ukazuje na alibizmus kdyby to někdo z nich hrál tak to musel vidět pokud není slepý. Když jsem třeba chodil k někomu mu házet buffy a pak k sobě tak to prostě podivně překreslovalo budovy. Když to pak dali do produkce bylo vidět, že s ničím z toho neudělali ani ťuk. Pozdravuj lidi v cechu a pokud bude hra existovat tak se zkusím připojit na Helloween ale jak znám BB tak s tím nehnou a počkají až si lidi zvyknou. Njn i na život v KLDR se dá zvyknout, ale já si nechci zvykat já si to platím a abych si platil takovou sr.ačku tak to bych fakt musel být na hlavu. Doufám, že mi proplatí dia co jsem měl i když o tom pochybuju.

  10. #80
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Možná doplním, že kdyby si někdo z BB komu na té hře opravdu záleží hodil vedle sebe obě okna jak starý tak nový TSO a začal by od levelu jedna tak by musel vidět jaký je tom rozdíl a mohl si dělat poznámky co se musí upravit/opravit a né to nechat na hráčích s tím, že vrátit už to nejde. Tím nemyslím to, že to furt padalo na paměti na serveru. Tím myslím hratelnost. Mimochodem když se něco dělá od znova tak se tam aplikuje spoustu nových věcí aby to bylo zajímavé a ne že se to replikuje 1:1 bez myšlenky a ještě se toho spoustu udělá blbě.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.